На голову Економіка Воровайки Гройсмана і його нерухомість!

Воровайки Гройсмана і його нерухомість!

626
0

Які активи в Україні залишив після втечі «на лікування» Мирослав Продан.

Екс глава ДФС Мирослав Продан втік, залишивши в Україні цілий ряд активів пов’язаних з будівництвом. Це 5 житлових комплексів у Вінниці, таких як «Набережний квартал», «Династія», «Імперія», «Оскар», «Європейський квартал». А також інвестував в апартаменти в Києві на 157 м.кв. на елітному Печерську і котедж у Київській області.

Ось уже більше чотирьох років у Вінниці відбувається будівництво житлових комплексів, які інвестує особисто Продан, через свого кума Максима Павицький. Інвестиції не відображені в деклараціях екс-чиновника, оскільки гроші на будівництво отримані не законним шляхом і таким чином відбувається легалізація коштів через підставні особи.

Згідно з матеріалами досудового розслідування, які мені передали джерела в НАБУ, екс-глава ДФС України Мирослав Продан буквально після перемоги «Революції гідності» у Вінниці почав активне будівництво житлового комплексу «Набережний квартал» на 650 квартир. Але оскільки весь цей час Продан був держслужбовцем, а дані інвестиції в декларації були не відображені – офіційною особою житлового комплексу є його близька подруга – Вікторія Галицька.Застройщица Виктория Галицкая попала в новый скандал | Vinnytsia Today

Даний комплекс будується з порушенням пожежо-безпечний, державних норм будівництва. Будівництво відбувається без оформлення працівників з ухиленням від сплати податків.

У відділі продажів заявляють, що забудовником ЖК є компанія «Набережний квартал», але така компанія не існує.

У ЗМІ забудовником житлового комплексу «Набережний квартал» називають ЖБК «Житлобуд», який найняв генпідрядника, а той в свою чергу наймає купу субпідрядників. Однак проаналізувавши інформаційні ресурси, я не виявив зв’язок «Житлобуду» з даними комплексом. Сайт ЖК «Набережний квартал» оформлений таким чином, що на ньому відсутня інформація про забудовника, будь-які дозвільні документи і контактні особи. Це просто інформаційний майданчик для залучення інвесторів, хто ж є замовником і девелопером комплексу – не знає ніхто.Екс-голова ДФС Продан, котрий днями втік із України, купив у ...

Так само як ніхто не знає, куди втік Продан.

Як пояснили менеджери «невідомого» забудовника – Набережний квартал – працює по типу франшизи, і назви комплексу використовується в багатьох містах України, але до один одному ці ЖК не мають ніякого відношення. Про власників компанії-забудовника «НК» відділ продажів в телефонному режимі інформацію не надає. Однак в ході спілкування з менеджером забудовника, я з’ясував, що їх «невідома» компанія також є забудовником ЖК «Оскар» у Вінниці і планують будівництво ще одного ЖК – «Імперія».У Вінниці з’явилась “Династія”: з понеділка вже можна замовити квартиру (НОВИНИ КОМПАНІЙ)

За нашими даними, це також ЖК Продана, які він також будує за допомогою Галицької: ЖК – «Оскар», «Імперія» та «Династія». Забудовником даних комплексів офіційно є компанія подруги Продана – «Династія В. В.». Під час старту продажів в Вінниці в квітні 2016 року Галицька особисто відкривала відділи продажів двох комплексів.

Будівельна діяльність відбувається по сьогоднішній день – в липні 2018 роки міська влада Вінниці затвердила договір про сплату пайової участі «Династії В.В.» для розвитку інфраструктури, в зв’язку з будівництвом ще одного будинку по вулиці Академіка Янгеля, 6г.У Вінниці з'явилась “Династія”: з понеділка вже можна замовити ...

Але судячи з усього Вікторія Галицька є лише особою забудовника і до інвестицій даних житлових комплексів ніякого відношення не має. Не дивлячись на те що юридично пов’язана більш ніж з 11 різними компаніям.

Це вдалося з’ясувати з листування Глави УКРІНФОРМ, з довіреною особою, який веде всі фінансові операції Продана, в т.ч. контроль будівництва і його інвестиції. Цією людиною є його кум- Максим Павицький. Про всі фінансові операції та операції він регулярно доповідає своєму «годувальнику» Мирославу Продану за допомогою месенджера Telegram.Мирослав Продан с кумом Максимом Павицким

11 травня 2018 року Максим Павицький повідомляє Продану що взяв 350 тис. Доларів для розрахунків:

140 тис. Доларів США є обов’язком перед таким собі «Розумним» Віталієм Астаховим – довірена особа Продана, який займається легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом;

85 тис. Доларів США призначалося на якийсь парк;

125 тис. Доларів США -інвестиції в ЖК «Набережний квартал».

Також в листуванні згадано про те, що «Розумний» повинен скинути якусь інформацію по Турції.11 мая 2018 года Максим Павицкий сообщает Продану что взял 350 тыс. долларов для расчетов

.Далі, в листуванні від 21 травня 2018 року Максим Павицький повідомляє Продану що на ремонт його квартир (ймовірно, трьох квартир-одна з них на 157 м.кв.) в ЖК «Французький квартал» в м.Києві йому необхідно 80 тис . доларів США. І знову нагадує про необхідність інвестувати в ЖК «Набережний квартал» в розмірі 100тис. доларів США.

27 травня 2018 року Павицький знову звітує перед Проданом за 920 тис. Доларів США:

витрати «розумного» 740 тис. доларів США на нерухомість в Туреччині (ймовірно, авансовий платіж);

на будівництво «Набережного кварталу», як і обговорювалося раніше, витрачено 100 тис. доларів США;Далее, в переписке от 21 мая 2018 года Максим Павицкий сообщает Продану что на ремонт его квартир (по всей вероятности, трех квартир- одна из них на 157 м.кв.) в ЖК «Французский квартал» в г. Киеве ему необходимо 80 тыс. долларов США. И снова напоминает про необходимость инвестировать в ЖК «Набережный квартал» в размере 100тыс. долларов США.

на ремонт квартир в ЖК «Французький квартал» витрачено 80тис. доларів США;

Гроші, які були в залишку Павицький запропонував витратити на «Французький квартал» і будівництво котеджу в Стоянці Київської області, про який також відсутня інформація в декларації.

27 травня 2018 року Павіцькій знову Звітує перед Проданом за 920 тис. Долларов США:

витрати «розумного» 740 тис. долларов США на нерухомість в Туреччині (ймовірно, авансовий платіж);

на будівництво «Набережного кварталу», як и обговорювалося Ранее, вітрачено 100 тис. долларов США;

на ремонт квартир в ЖК «Французький квартал» вітрачено 80тіс. долларов США;

Гроші, Які були в Залишки Павіцькій предложили вітратіті на «Французький квартал» и будівництво котеджу в Стоянці Київської області, про Який такоже відсутня інформація в декларації.27 мая 2018 года Павицкий снова отчитывается перед Проданом за 920 тыс. долларов США

Така ж відомість обліку роботи машин і механізмів відсилалася Повіцкім по будівництву «Набережного кварталу» (2 черги).

Аналогічний звіт по використанню коштів (заявка) є по ще одному Вінницькому РК «Європейський квартал», на загальну суму 317 тис. Гривень. Цілком ймовірно, його також інвестує екс глава ДФС- Мирослав Продан.

Таким чином, через підставних осіб, Продан незаконно брав участь в інвестиції близько 10 об’єктів:

Вінниця: ЖК «Набережний квартал», ЖК «Оскар», ЖК «Імперія», ЖК «Династія», ЖК «Європейський квартал».

Київ і область: ЖК Французький бульвар (три квартири), котедж с. стоянка;

Туреччина: котеджі в Бодрумі, про які я розповім пізніше

«Хворіє» в невідомому місці Мирослав Продан згідно ст. 366-1 Кримінального кодексу України, за декларування недостовірних даних підпадає під відповідальність:Екс-очільник ДФС Продан тікав через Молдову на лікування замість ...

Штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Згідно статті 368-2 Кримінального кодексу України, при виявленні Національним агентством фактів незаконного збагачення, передбачено – позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Джерело

#Влада #вінниця #продан #гройсман #корупція