На голову Новини Волонтер Доник: Карати за ВК не будуть. Просто через пару місяців не...

Волонтер Доник: Карати за ВК не будуть. Просто через пару місяців не дивуйтеся, опинившись в базі “миротворця”

367
0

Вже написані пошукові роботи, які будуть індексувати сторінки “ВКонтакте” на свіжу активність після повного блокування провайдерами, заявив волонтер Роман Доник.

Українські користувачі російських соцмереж, які будуть обходити блокування, можуть в майбутньому мати проблеми з виїздом з країни, заявив  в Facebook харківський волонтер Роман Доник, повідомляє gordonua.com

“З саме страшне для вас всіх – то про що ще ніхто не говорить. Вже написані пошукові роботи (павуки), які будуть індексувати сторінки ВК на свіжу активність після повного блокування провайдерами. Ні, карати вас за використання ВК ніхто не буде. Просто через пару-трійку місяців, якщо опинитеся в базі “миротворця” не дивуйтеся. Ви ж пособники людей, які фінансують тероризм і війну в Україні “, – розповів він.

Волонтер зазначив, що про “бонуси” від знаходження в базі “миротворця” можна за допомогою пошукової системи знайти ” терабайти ридань”.

“Коли вас з батьками, дітьми або коханою людиною, з валізами в руках, в передчутті відпочинку, не пустять на посадку в літак, що летить у вирій, просто згадайте мене” незлим тихим словом “, – написав Доник.

Керівник служби з питань інформаційної безпеки апарату РНБО  України Валентин Петров заявив, що до українських користувачів не застосовуватимуть будь-які санкції за використання заборонених російських соціальних мереж.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я