На голову Новини ВОЛОДИМИР ПАРАСЮК: На злодієві шапка горить. Березенко до Гройсмана: «Мені треба ці...

ВОЛОДИМИР ПАРАСЮК: На злодієві шапка горить. Березенко до Гройсмана: «Мені треба ці гроші, я обіцяв віддати»

206
0

Розповім вам одну смішну і, одночасно, дуже страшну історію. До речі, мешканцям Чернігова це буде цікаво.

В ВР є детутат, прізвище якого Березенко. Це той самий Березенко, який змагався і переміг на виборах в Чернігові, – пише на своїй сторінці у Facebook народний депутат Володимир Парасюк, повідомляє ukrreal.info

Тепер до смішно-страшної історії. В проекті бюджету була стаття на проведення фестивалю “Будь вільним” вартістю понад 24 млн. грн. (1 млн. дол.). Один з єврооптимістів, член фракції БПП, підняв це питання і жорстко розкритикував Яценюка. Яценюк відразу ж перекинув відвовідальність на Державне Управління Справами, а всім відомо, що це відомство Президента, а у нашому випадку відповідає депутат Березенко, який теж з БПП. Ну от, після шквалу критики, Яценюк ліквідував цю статтю і передав гроші на МЗС.

Що робиться далі? А далі на злодієві шапка горить. Березенко як підірваний рветься до Гройсмана вияснити чому не дають грошей на фест “Будь вільним”. І аргументація в нього просто залізна: “Мені треба ці гроші, я обіцяв віддати.”

От вам і смішно, і грішно.

Позитив в тому, що Березенко не вкрав 1 млн. дол. А страшно від того, що це реальність. І таких фестивалів в цьому бюджеті не на один десяток мільйонів гривень, – написав Парасюк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я