На голову Новини Володимира Кістіона призначено першим заступником Гройсмана

Володимира Кістіона призначено першим заступником Гройсмана

170
0

 Перший заступник міського голови Вінниці став першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Перший заступник міського голови Вінниці став першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

 

У Мінрегіоні України відбулися кадрові зміни. Кабінет Міністрів призначив Володимира Кістіона першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, а В’ячеслава Негоду – заступником Міністра – керівником апарату.

 

14 жовтня Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман представив колективу відомства новопризначеного першого заступника Міністра.

 

«Хочу представити вам людину, з якою я, будучи міським головою Вінниці, успішно пропрацював шість років. Володимир Кістіон прийшов в Міністерство з місцевого самоврядування, тому його знання для нас будуть надзвичайно корисними. Можу рекомендувати Володимира Євсевійовича як системну людину, професіонала, що вміє досягати результату. Я впевнений, що він буде гарним керівником і надійною опорою, і йому вдасться за вашої підтримки створити у нашому Міністерстві сучасну якісну команду», – сказав Володимир Гройсман.

 

Він також повідомив, що В’ячеслав Негода і надалі опікуватиметься у Міністерстві напрямком розвитку місцевого самоврядування. «Це питання сьогодні є надзвичайно важливим. Над реалізацією реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади мають працювати справжні фахівці, одним з яких є В’ячеслав Андронович. Вірю в успіх нашої подальшої співпраці», – зазначив Володимир Гройсман.

 

Для довідки

 

Кістіон Володимир Євсевійович 1965 року народження. За освітою інженер-будівельник, закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю “водопостачання та водовідведення”.

 

Отримав ступень магістра державного управління в Одеському регіональному інституті державного управління.

 

Перше місце роботи – майстер житлового фонду Ямпільського комбінату комунальних підприємств.

 

З 1990 року очолив Ямпільське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства.

 

З 2001 року – начальник обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства “Вінницяводоканал”.

 

З 2008 по 2011 рік займав посаду заступника Вінницького міського голови.

 

З липня 2011 року – перший заступник Вінницького міського голови.

 

Заслужений працівник сфери послуг України.

 

Джерело: myvin

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я