На голову Новини Володимир Слишинський вважає пенсіонерів і Хорта сепаратистами?

Володимир Слишинський вважає пенсіонерів і Хорта сепаратистами?

162
0

Громадськість Вінниці зібралась вчора (17.04) на протестний мітинг на площі Театральній аби висловити свою невдоволеність стосовно незаконної діяльності ЖЕО (Житлово-експлуатаційного об’єднання), АБС (Архітектурно-будівельного сервісу) та забудови шкільного стадіону (школа №18). Мітингувальники – в основному жінки та чоловіки літнього віку.  

 Громадськість Вінниці зібралась вчора (17.04) на протестний мітинг на площі Театральній аби висловити свою невдоволеність стосовно незаконної діяльності ЖЕО (Житлово-експлуатаційного об’єднання), АБС (Архітектурно-будівельного сервісу) та забудови шкільного стадіону (школа №18). Мітингувальники – в основному жінки та чоловіки літнього віку.  

 

Суть протесту.

 

 

 

Пенсіонери зійшлись, щоб засудити відвертий грабунок жителів міста приватною структурою ЖЕО, яка діючи під чітким керівництвом міської ради, здійснює посередницьку діяльність між споживачами послуг і ЖЕКами, при цьому накручує вартість тарифів та незаконно стягує з вінничан чималі суми грошей. 

«Гаражним рекетом» активісти назвали діяльність МКП «АБС». Це підприємство, діючи під прикриттям міської влади, незаконно збирає кошти з власників гаражів. АБС укладає договори з власниками своїх же гаражів і бере з них гроші за так звану оренду.

 

Будівництво багатоповерхівки на шкільному стадіоні, яке розгорнула міська рада, викликало обурення у жителів сусідніх зі стадіоном будинків. Саме вони й прийшли на акцію протесту. Принесли з собою транспаранти з надписами: «Гройсман не займайся рейдерством» та «Ми за стадіон, ми проти його забудови!».

Історію про те, як вінницьких жінок, що вийшли на захист стадіону, б’ють проплачені міською радою тітушки, знають не тільки у Вінниці, але й далеко за її межами. 

Саме ці жінки, під час акції, помітили Артема Ходацького та Дмитра Лашина, які свого часу організовували тітушок та оплачували їхню «роботу».

Хлопці стояли осторонь. І тоді вінничани вирішили підійти до них й запитати, чим вони керувались, коли наймали тітушок для побиття жінок.
Однак Дмитро Лашин не хотів спілкуватись з мітигувальниками й швидко зник в невідомому напрямку.

 

 

 (На відео Дмитро Лашин під приводом телефонного дзвінка зникає в невідомому напрямку)

«Віддуватись» за двох залишився Ходацький. До нього й викликали міліцію учасники мітингу.

 

 

 

По приїзді правоохоронців активістки заявили, що упізнали в Ходацькому організатора тітушок й вимагають негайного його затримання. Адже раніше правоохоронні органи повідомляли, що не можуть знайти ні одного тітушку (не зважаючи на численні відео та фото).

 

 

 

 

Згодом активісти на чолі з Юрієм Хортом (Павленком) вирішили піти до обласної прокуратури, щоб залишити там резолюцію мітингу.
По дорозі вирішили зайти й до міської ради аби передати примірник резолюції й для Моргунова.

 

 

Важливо, що така думка у активістів виникла спонтанно, буквально біля самої міськради, яку ще хвилину тому планували просто обійти стороною.

Раптом на вході в мерію вишикувалась стіна «цілодобової варти» та самооборони, які навідріз відмовились впускати не те, що всіх мітингувальників, але хоча б одного їхнього представника. Не впускали й представників преси.

Зав’язалась суперечка. Жінки та пенсіонери вимагали свого законного права потрапити в середину міської ради. Однак ні вмовляння, ні вимоги не діяли на оборонців.

 

 

 

В ході суперечки розпочалась штовханина. Дідусю-активісту нанесли тілесного ушкодження в ногу. За нього вступились жінки, за що теж отримали стусанів.

 

 

 

Також дісталось Юрію Хорту: обороняючи прохід від небезпечних бабусь та дідусів, самооборона затягла Хорта в свої ряди та завдали чисельних ударів в голову та плече, розірвали йому куртку.

 

 

 

Намагався втрутитись в ситуацію з діалогом Віктор Малиновський, який закликав: «Давайте поговоримо, ми не збираємось штурмувати міськраду, ми лише залишимо резолюцію…». Марно.

Не хотіли впустити в середину й адвоката Валерія Палія.

Цікаво, що за цим всім спокійно спостерігала збоку міліція.

Народ ще довго не розходився. З представників міської влади до мітингувальників ніхто не вийшов.

І лише Володимир Слишинський згодом прокоментує ситуацію прес-секретарю Олександра Домбровського Світлані Вишневській для сайту «Вінниця.ок»:

«До нас надійшла інформація, що агресивно налаштовані люди йдуть до мерії, щоб під приводом передачі листа від громади, увійти до приміщення і заблокувати роботу міськвиконкому, – сказав Володимир Слишинський. – Щоб не допустити захоплення приміщення, щоб Вінниця не фігурувала як негативний приклад ситуації в Україні на російських телеканалах, було вирішено не пускати цих людей. Судячи з їхнього настрою, рішення було правильним. Міськвиконком повинен працювати. Вінничани вимагають , щоб ми навели порядок у місті. Люди хочуть нормально жити і працювати. Взагалі, дивні речі відбуваються. Тільки-но на півдні чи сході України загострюються протистояння між проукраїнськи та проросійськи налаштованими людьми, заворушення починаються й у Вінниці, приміром, активізується діяльність того ж самого Хорта. Складається враження, що робиться це спеціально для картинки у російських ЗМІ..

Як на мене, то дивні речі відбувають лише в голові пана Слишинського. Цікаві в нього аналогії викликає Хорт. Такий з Павленка сепаратист, як зі Слишинського, переживаючий за долю вінничан, представник влади. Якби самооборона пропустила б в міську раду хоча б кілька мітингувальників – картинки для проросійських телеканалів не було б…

Цікавим видався і той факт, що Світлани Вишневської не було під час сутички біля міськради. Був Ярослав Гринько – фотограф сайту.
Напевно чималий досвід роботи на провладні ЗМІ дозволив пані Світлані зчитати інформацію і настрій протесту з фотографій.

 

«Чиновники міської ради як завжди не хочуть йти на діалог на навіть слухати вінничан, натомість лише ховаються за спини проплачених тітушок та охоронців. Люди прийшли розповісти про те, що їм болить, про те, що їх грабують, а влада замість того, щоб захищати інтереси своїх громадян, просто їх ігнорує. Зате «геббелівська» пропаганда міськради працює на всі 100%: бити і називати пенсіонерів, які прийшли вимагати справедливості агресорами – нижче опуститись уже не можливо!» – підсумував громадський активіст Віктор Малиновський.
 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я