На голову Новини Волинський депутат Тігіпка судиться з сиротою-активісткою Майдану

Волинський депутат Тігіпка судиться з сиротою-активісткою Майдану

123
0

 Депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз подав цивільний позов на активістку Майдану Ольгу Нечитайло за те, що вона нібито образила репутацію його розважального закладу «Метелик».

 Депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз подав цивільний позов на активістку Майдану Ольгу Нечитайло за те, що вона нібито образила репутацію його розважального закладу «Метелик».

Завдану шкоду депутат оцінив у 55 тисяч гривень, інформує власкор «Вголосу».

Зачепило депутата те, що дівчина, виступаючи, на одному із віч у Володимирі-Волинському, поставила питання про закриття молодіжно-Культурного Центру «Метелик» як «розсадника бандитизму, наркоманії, підпільного ігрового бізнесу, алкоголізму неповнолітніх».

Тепер за ці слова депутат, котрий в березні «прославився» побиттям двох людей серед білого дня, вимагає у дівчини, котра є сиротою, не має власного житла і повернулася з Майдану, дивом виживши під кийками «Беркуту», 55 тисяч гривень.

«Я не думаю, що мої слова образили депутата Мороза. Але коли людина говорить правду їй намагаються закрити рота. Тепер треба враховувати ту обставину, що чим більше людям рот закривають – тим більше вони говорять. Коли депутат Мороз на звіті міського голови заявив, що я не та особа на яку треба зважати, то тепер я бачу, що я все таки та особа на яку слід зважати. І власне цим безглуздим позовом депутат Мороз це підтвердив. Якщо великий бізнесмен, депутат хоче стягнути з сироти 55 тисяч гривень за нібито моральну шкоду – це просто смішно, бо за побиття людей він згоден сплатити лише 5 тисяч гривень», – прокоментувала ситуацію Ольга Нечитайло.

У березні Руслан Мороз погрожував фізичною розправою голові міської організації ВО «Свобода» Сергію Кобі.

Ще раніше, у грудні 2013 року, Руслан Мороз, котрий був обраний до міської ради від партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна», під час обговорення політичної ситуації в країні запропонував депутатам «піти на полігон і пострілятись».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я