На голову Економіка ВЛАДА ВІННИЦІ ЗНОВУ ПРОШТОВХУЄ ПРОБЛЕМНЕ БУДІВНИЦТВО «СВОЇХ ЛЮДЕЙ»!

ВЛАДА ВІННИЦІ ЗНОВУ ПРОШТОВХУЄ ПРОБЛЕМНЕ БУДІВНИЦТВО «СВОЇХ ЛЮДЕЙ»!

683
0
ІГНОРУЮЧИ ЗАКОНИ ТА ІНТЕРЕСИ ГРОМАДИ МІСТА,
Мерія намагається проштовхнути будівництво нового мікрорайону за адресою місто Вінниця, пров. Цегельний, 12.
Будівництво мікрорайону не передбачено генпланом забудови Вінниці. А отже це додаткові навантаження на комунальні мережі міста і дорожню інфраструктуру, що призведе до їх перевантаження.
При запроектованих 7 тис. квартир, визначено тільки 700 паркомість, що у 8 разів менше норми.
Забудову планується вести в історичній частині міста, відповідно на його території можуть знаходитися історично цінні знахідки, підземні ходи. Отже необхідно провести якісне вивчення археологами території до початку будівництва.
Щодо забудовника – юридична особа створена лише півтора року потому і немає жодного досвіду будівництва.Володимир Адамчук втілив у життя мрії незрячих (Прес-служба "АВМ ...
А її засновник Адамчук Володимир Миколайович пов’язаний з рядом будівельних скандалів: незаконного будівництва ЖК «Джерельний», грубих порушень в ході будівництва ЖК «Пироговський», будівництва по вулиці Майбороди, а також навколо будівництва на електротехнічному заводі (продаж одних і тих же квартир декільком людям).
Забудовник, незважаючи на те, що забудова буде вестися і на комунальній землі (територія депо – 4,3 га). Не планує будувати в мікрорайоні жодних об’єктів соціальної інфраструктури.
Зважаючи на повне ігнорування владою і забудовником інтересів громади, ГО «Центр захисту вінничан» має намір:
– звернутися до Вінницького міського голови для вжиття заходів по усуненню виявлених проблем;
– прийняти активну участь в громадському обговоренні проекту мікрорайону і перешкодити мерії провести його за участі замовних учасників.
#міськрада #моргунов #будівництво #корупція