На голову Блоги Влада вчерговий раз витерла ноги об пенсіонерів

Влада вчерговий раз витерла ноги об пенсіонерів

225
0

Стоячи аплодую провладним імпотентам! Чергова перемога над внутрішнім ворогом, агентами кремля, сущою нечистою силою – українськими пенсіонерами.

Не розумію, яка бабця так образила нашого прем’єр-міністра, але його розлючена боротьба з соціально незахищеними верствами населення вже досягла промислових масштабів.

Звичайно ж, вимоги МВФ. Ми про них не забуваємо! Звичайно ж, «попередники». Звичайно ж, завдання бюджету-2015 – 2016-вижити, а ще ж війна. Все, абсолютно все ми розуміємо.

Насправді наша влада не хоче знущатися над бабусями і дідусями, які назло всім дожили до пенсії, але ж підлий закордон цього вимагає. А може МВФ просто хоче стабілізації в українському бюджеті? Варто навести порядок на митниці? В енергетиці? Ліквідувати корупцію?
Але ж ні, про що Ви говорите! «Пацани прийшли рубати бабло», а не займатися державними, корисними для звичайних громадян, справами. Тому немає реформ, немає успіхів на фронті.

Значно легше зрізати пенсії, а гроші Заходу – подерибанити. Легше підписати ганебне перемир’я і почати укладати в свої кишені пачками гроші, подаровані для «відновлення» Донбасу. А ще, до речі, з «перемир’ям» комфортніше поставляти цукерки в Росію і курятину в Крим.
Цей черговий зашморг на шиї народу показав хто і кому служить. Чому лідерів фракції вмовляли проголосувати на закритій нараді? Думаю, народ має право знати, хто конкретно вирішує його долю. Такі наради повинні бути публічними: лідери фракцій у прямому ефірі вислуховують аргументи Прем’єр-Міністра, заперечують, приходять до компромісу…

Але ж ні. Все в кращих традиціях Януковича: «нагнули» парламент, хтось отримав результат.
А ми з вами, як завжди – в програші! Об нас все ще витирають ноги. Партія пенсіонерів України не дозволить!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я