На голову Сфера ЖКГ Влада має намір перерахувати тарифи на тепло

Влада має намір перерахувати тарифи на тепло

141
0

Чиновники заявляють, що в Україні потрібно провести перерахунок тарифів на тепло відповідно до температурних показників. Однак, щомісяця проводити таку процедуру не вдасться, хіба що це стане можливим лише після закінчення опалювального сезону

В уряді пропонують провести перерахунок тарифів на тепло у відповідності до температури повітря. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передають «Українські новини», пише  «Україна Комунальна»

«Ми розуміємо, що 40% забезпечення лічильниками тепла, які ми бачимо зараз по країні, недостатньо, а інвестпрограми, які зараз вже прийняті НКРЕКП, вимагають часу на реалізацію. На наступному тижні ми плануємо вносити на засідання уряду нову постанову про те, щоб перераховувати кількість тепла і тариф в залежності від температури навколишнього середовища», – зазначав чиновник.

Однак, за його словами, такі заходи неможливо здійснювати щомісяця, адже не всі ліцензіати готові до цього, але після закінчення опалювального сезону перерахунок потрібно обов’язково зробити, оскільки тариф залежить не тільки від кількості квадратних метрів в приміщенні, але і від температури повітря на вулиці.

Як повідомлялось раніше, очільник Кабміну доручив переглянути норми споживання газу для населення. Таким чином уряд сподівається стимулювати українців до запровадження заходів з енергозбереження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я