На голову Новини Влада збагачується, а вивіз сміття дорожчає

Влада збагачується, а вивіз сміття дорожчає

229
0

Рішення міської влади по збільшенню вартості вивезення сміття викликають серйозне занепокоєння, адже навіть старі тарифи дивували своїми розцінками. З метою з’ясування економічної обґрунтованості та доцільності подібних рішень вінницьких чиновників, Незалежна профспілка «Голос народу» звернулася з інформаційним запитом до Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області. З проханням надати висновки, щодо розрахунку економічної обґрунтованості витрат на вивіз твердих побутових відходів. 

Наша газета вже повідомляла про плани вінницької міської влади з 1 липня 2011 р. збільшити вартість вивезення сміття. Для мешканців багатоповерхових будинків ціна такої послуги становитиме 6 гривень 56 копійок з людини, для жителів приватного сектору – 7 гривень шість копійок. Як повідомили в департаменті економіки та інвестицій Вінницької міської ради, тарифи на вивезення сміття збільшують усі підприємства міста, які надають цей вид послуг.

Подібні рішення викликають серйозне занепокоєння, адже навіть старі тарифи на вивіз сміття дивували своєю вартістю. З метою з’ясування економічної обґрунтованості та доцільності подібних рішень вінницьких чиновників, Незалежна профспілка «Голос народу» звернулася з інформаційним запитом до Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області. З проханням надати висновки, щодо розрахунку економічної обґрунтованості витрат на вивіз твердих побутових відходів для населення.


Далі наводимо текст цього запиту:

Державній інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області

м. Вінниця, 21100, Хмельницьке шосе, 7

 

 

 ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

 

Виконавчий комітет Вінницької міської ради рішенням №1262 від 26 травня 2011 р. затвердив нові тарифи на послуги з вивезення побутових відходів, що надаються КУП «ЕКОВІН». Які будуть введені з 1 липня 2011 р.

Державна інспекція з контролю за цінами 12 травня 2011 р. за №71, 72, 73 зробила висновки щодо розрахунку економічно обґрунтованих витрат.

Члени Вінницької незалежної профспілки «Голос народу», зокрема Є.Я. Покорський та інші звернулись до профспілки за захистом своїх економічних інтересів, вважаючи, що навіть старі тарифи на вивезення твердих побутових відходів були завищені.

 

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): 

1.     Надати висновки, щодо розрахунку економічної обґрунтованості витрат на вивіз твердих побутових відходів для населення.

2.     Норми і їх обґрунтування утворення твердих побутових відходів для населення, що мешкає в упорядкованих багатоквартирних будинках м. Вінниця на одного мешканця.  

Відповідь прошу надіслати за поштовою адресою Вінницької незалежної профспілки «Голос народу», а також на адресу електронної пошти – golos-narodu@ukr.net

 

 

З повагою,    Почесний голова

Вінницької незалежної профспілки

«Голос народу»                                                             Віктор Малиновський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я