На голову Новини Вивіз сміття дорожчає, бо міська влада оглухла?

Вивіз сміття дорожчає, бо міська влада оглухла?

134
0

Міська влада переносить тарифний наступ на новий фронт. З 1 липня 2011 р. у м. Вінниця дорожчає вартість вивезення сміття. Для мешканців багатоповерхових будинків вартість цієї послуги становитиме 6 гривень 56 копійок з людини, для жителів приватного сектору – 7 гривень шість копійок. Як повідомили в департаменті економіки та інвестицій Вінницької міської ради, тарифи на вивезення сміття збільшують усі підприємства міста, які надають цей вид послуг.

 

З 1 липня 2011 р. у м. Вінниця дорожчає вартість вивезення сміття. Для мешканців багатоповерхових будинків вартість цієї послуги становитиме 6 гривень 56 копійок з людини, для жителів приватного сектору – 7 гривень шість копійок. Як повідомили в департаменті економіки та інвестицій Вінницької міської ради, тарифи на вивезення сміття збільшують усі підприємства міста, які надають цей вид послуг.

Подібні рішення місцевої влади гостро суперечать заявам центральної влади. Адже 1 червня Президент України звільнив віце-прем’єра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктора Тихонова. Крім того, іншим своїм указом Янукович звільнив першого заступника міністра регіонального розвитку Юрія Хіврича.
 

Як відомо, у середу відбулося розширене засідання Кабміну за участі Януковича з питань тарифів на ЖКГ. За його результатами Кабмін рекомендував губернаторам низки областей звільнити керівників комунальних підприємств за зловживання в житлово-комунальній сферi. Зокрема, до переліку потрапили керівники комунальних підприємств різних районів Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Луганської, Херсонської, Житомирської областей та міста Севастополя

 

Ситуацію з черговим зростанням тарифів на вивіз сміття прокоментували в юридичній службі незалежної профспілки «Голос народу». «Вчорашнє рішення Апеляційного адміністративного суду Вінницької області, яке підтвердило зловживання монопольним положенням міської влади на ринку комунальних послуг, мало б стати гарним уроком для місцевих чиновників. Вони повинні нарешті зрозуміти, що громада більше не мовчатиме відносно тарифних зловживань. Рішення відносно підвищення вартості вивозу сміття ми готові оскаржувати, в тому числі і в судовому порядку» – зауважили юристи Голосу народу.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я