На голову Новини Вінницьких військових годують супом з хробаками (ВІДЕО)

Вінницьких військових годують супом з хробаками (ВІДЕО)

132
0

Генштаб тільки сьогодні відреагував на скандал з харчуванням бійців АТО з військової частини А-1119 села Сальник Вінницької області. Прес-служба оборонного відомства повідомляє, що для розслідування резонансної справи створили спеціальну комісію.

Члени експертної групи не знайшли недоліків у харчуванні військових і не підтвердили їх слова про те, що картоплю, яку використовують для приготування їжі, привозять гнилу. Користувач Андрій Руденко опублікував на своєму каналі в Youtube відео, на якому видно, що на підносі в їдальні і в самому супі плавають черв’яки.

Таке помітили 5 січня. Значить, що новорічні ласощі для військових не вдалися. Супом з черв’яками годували військових ще в новорічну ніч. Цей випадок викликав резонанс в соціальних мережах.

“Пан Президенте, прем’єр-міністре і глава Міноборони, а тепер питання: куди ж йдуть гроші на забезпечення нашої армії і наших солдатів? Чому ті, хто повинен захищати нашу країну, страждають через недбалість і відмивання грошей чиновниками і вищим керівництвом?”- пише Андрій.

“Ось так ми опікуємося про наших героїв”, – зазначає Володимир.

“І після цього ви хочете, щоб вони захищали нас на Донбасі. Не впевнений, що російський гумконвой привозить краще найманцям, але це ж не показник. Доки буде це продовжуватися”, – обурюється Антоніна.

Нагадаємо, що військові з військової частини в Миколаєві, яку перенесли після анексії Криму на материкову частину України, скаржилися, що продукти на кухню привозять в контейнерах, в яких багато тарганів.

[iframe width=”650″ height=”350″ src=”https://www.youtube.com/embed/7hhsBH1Olic” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я