На голову Новини Вінницький міський виборчій комісії закидають ряд порушень

Вінницький міський виборчій комісії закидають ряд порушень

122
0

Активісти та кандидати на різноманітні виборні посади все частіше фіксують порушення з боку міської територіальної виборчої комісії (ТВК). Здебільшого, вони стосуються порушення процесуальних норм, а також відвертих фальсифікацій. Про це сьогодні говорили на прес-конференції представники різних політичних партій.

У виборчі комісії у Вінниці ввійшли 187 представників «Народного фронту» Арсенія Яценюка. Ця партія не висунула жодного кандидата не тільки у Вінниці, а й в Україні. Відповідно, представники «Народного фронту» не мали права входити до складу жодної виборчої комісії. У той же час, до участі у ТВК не допустили представників «Батьківщини», «Свободи», «Партії пенсіонерів України» та «Громадського руху «Народний контроль».
партія пенсіонерів фото

Окрім цього, активісти нещодавно зафіксували вкидання більш, ніж шестисот запрошень на вибори до однієї поштової скриньки у будинку 131 по вулиці Пирогова. На запрошеннях не вказані номера квартир, прізвища виборців розташовані у алфавітному порядку. Активісти та кандидати вважають це очевидним порушенням виборчих норм. Про казусну ситуацію вже проінформовані представники ОБСЄ та ENEMO (європейська моніторингова місія).

Поки що залишаються непідтвердженими дані про те, що під час друку бюлетенів частина з них друкувалась із жорстоким порушенням законодавства. Свідки стверджують, що після знищення матриць, у друкарні помітили, що не додрукували ще один округ. Бюлетені для нього друкувались з матриць невідомого походження. Також у активістів є питання до якості друку та гарантування безпеки бюлетенів.

У середу партії «Свобода», «Народний контроль», «Батьківщина» та «Партія пенсіонерів України» планують підписати меморандум про спільний контроль за виборчими дільницями. Представники цих політичних сил збираються спільно протидіяти махінаціям та сприяти демократизації виборчого процесу.

 

vlasno.info

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я