На голову Новини Вінницький Майдан Звернення активу до новообраного Президента Зеленського та усіх ЗМІ

Вінницький Майдан Звернення активу до новообраного Президента Зеленського та усіх ЗМІ

143
0

Згідно активістів Вінницького МАйдану, у цьому обласному центрі панує справжнє свавілля й відсутність верховенства права!!! Правоохоронні органи замість того, доб Закон виконувати і слідкувати за його дотриманням, самі його постійно порушують та ігнорують скарги громадян!

На сьогодні місцевою поліцією та прокуратурою не порушено кримінальне провадження по 70 справам, які мають ВСІ ознаки кримінальних злочинів! Тож активісти сподіваються добитись правди у нового керівництва державою…

             Відкрита З А Я В Аі  ПРЕС РЕЛІЗ

Відповідно до прав і гарантій, декларованих нормами прямої дії статей 1, 3, 8, 9, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 34, 39, 55, 59, 60, 62, 64, 68, 124 і 129 Конституції України, вимушені попередньою, але досі злоіснуючою мафіозною владою 23 травня 2019 року, провести МИРНЕ ПОЛІТИЧНЕ ПІКЕТУВАННЯ перед будинками Адміністрації Президента України, Верховної Ради України і Генеральної прокуратури України,ізвимогами розслідувати масові злочини, що гарантовано безкарно чинились протягом останніх 16 років і перманентно чиняться кланово-олігархічним, організовано злочинним угрупуванням, вінницькою МАФІЄЮ (як вони себе називають – «партією вінничан») Петра Порошенка, Володимира Гройсмана, Валерія Коровія, Сергія Моргунова, Олександра Домбровського, Григорія Заболотного і десятки інших місцевих олігархів, мільйонерів, їх посіпак та інших можновладців, правоохоронців, суддів, дрібними мафіозі місцевих громадсько-політичних структур, ЗМІ і бандугрупувань приватної гройсманівської армії. Одночасно будуть подаватись відповідні заяви про кримінальні правопорушення, вчинені Порошенком, Гройсманом та іншими співучасниками.

Початок   зазначеної    мирної    політичної   акції    присвячено   перевірці   на    ділі готовності новообраного Президента України та його оточення знищити згадану сумнозвісну антиукраїнську вінницьку мафію,яка зорганізувалась принаймні у2002році і захопила владу в Україні у 2014 році.

Гасло: «Вимагаємо розслідування злочинів вінницької мафії Порошенка-Гройсмана!»

Вінницький Майдан є єдиним в Україні постійно діючим вже 6-й рік Майданом, непереможним осередком незавершеної Революції Гідності, що виник і діє як народна опозиційна сила на Вінниччині проти наскрізь корумпованої, як це загальновідомо, антинародної і антиукраїнської влади, яка має всі класичні ознаки мафії, яка прикриваючись війною нахабно вже 6-й рік безпрецедентно наживається на пограбуванні доведеного до зубожіння народу і всіх ресурсів України.

Національно-демократичні і ліберальні, патріотичні сили Вінниччини протягом принаймні 16(шістнадцяти!) років, більше сотні разів(!!!) заявляли про оргзлочинну,

вона же мафіозна і корупційна за всіма класичними ознаками,діяльність згаданого ОЗУ сумнозвісного як«партія вінничан»,а з часу узурпування у2014році влади у всійУкраїні як Режим чи мафія Порошенка, що значно поширило і поглибило свою антиукраїнську оргзлочинну злодіяльність, продовжує своєкорисну політику поєднання влади і бізнесу, забезпечуючи неймовірне збагачення себе та свого оточення.

Нагадуємо відоме вже мабуть у всьому Світі оргзлочинне викрадення владною мафією народних пам’ятників Тарасу Шевченку у центрі міста Вінниці у ніч на24січня і на 23 лютого 2018 року і багаторічний цинічний антиукраїнський спротив єврейських націоналістів правлячої в Україні вінницької мафії встановленню у центрі Вінниці пам’ятника Духовному Батькові України Т.Г.Шевченку, пам’ятника гідного його величі! Нагадуємо гасла ВінМайдану: «Порошенко гарант, а Гройсман, Моргунов виконавці викрадення пам’ятників Тарасу Шевченку!», «Шевченку на Майдані стояти, а Порошенка – за грати!», «Порошенко – гарант зубожіння України, корупції, війни та власного на цьому збагачення!!!»,та інші.

ВінМайдан проводив вже більше сотні різних політичних акцій (пікети, політ голодування, заяви, вимоги, тощо) що замовчуються всіма ЗМІ.

 

Більш докладна інформація: у правозахисника адвоката Валерія Палія (097)251-60-05 advokat.paliy@gmail.com

За дорученням активу Вінницького Майдану  22 травня 2019 року

Голова ГО «Рада Майданів Вінниччини  Петро Гандурський

 адреса: вул.Соборна, 54/5, м. Вінниця, 21050,

тел.:(098)589-57-90 

Правозахисник адвокат, борець за Незалежність України у ХХ сторіччі, як член НРУ з 1989 року Валерій Палій адреса: вул. Грушевського, 50/17, м. Вінниця, 21050, тел.: (097)251-60-05

 Вінницький Майдан – єдиний в Україні постійно діючий Майдан – як вогник Революції Гідності,

що представляє ГО«Рада Майданів Вінниччини»і«Український дім»,обласніорганізації партій Народний Рух України, «Громадський рух «Народний контроль», «Праведність», «Громадянська позиція» та інші національно-демократичні сили

                                                                         

                                                                                                  ПРЕС – РЕЛІЗ – АНОНС

Для опублікування з дня надходження прес-реліза

 ВінМайдан запрошує 24травня2019рокувсі вільні від корумпованості тапродажності і цензури ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ Вінниччини і України, ПРИБУТИ до будинків:

о   10 год.Генеральної прокуратури України;

о   14 год.Адміністрації Президента України;

о   16 год.Державного бюро розслідування України;

і   повно висвітлити політичну акцію, провести ретельне журналістське розслідування

і   взяти під свій контроль діяльність всіх гілок та правоохоронних структур сучасної мафіозної влади.

Головні наші РЕВОЛЮЦІЙНІ гасла, які багаторазово проголошувались:

«Геть антиукраїнську вінницьку мафію»

 

«Зупинімо МАФІОЗНУ порошенкізацію та гройсманізацію України»

 

«Брати і сестри! Єднаймося і поборемо мафіозну владу, що не дає нам жити !» «Бандитська владо! НЕ ховайся від ВінМайдану і НЕ ховай злочини МАФІЇ Порошенка – Гройсмана!!!»

«Корупційний владний режим неспроможний до реформування – вони ще не нажерлись! Вони ніколи не нажеруться! Нагодуймо їх хоча б… яйцями» Постійно діючийвже 6-й рік Вінницький Майдан, якнепереможний осередок

незавершеної Революції Гідності, закликає всіх патріотів України, хто повстав у 2013 році проти бандитської влади, всіх учасників Революції Гідності і бойових дій, всіх сміливих, відповідальних за Україну і за свої сім’ї: Громадян, студентів, пенсіонерів,всі національно демократичні,ліберальні та націоналістичні сили прийнятиучасть у акціях протесту проти мафіозної ненажерливої антиукраїнської влади, що чинить геноцид і зубожіння народу України.

                                       Вінницький Майдан,послідовно і принципово ВИМАГАЄ:

 

  1. Поновлення конституційного ладу на Вінниччині.

 

2. Припинення        політичних репресій,припинення переслідування активістів

 

ВінМайдану, зокрема: Юрія Павленка (псевдо Хорт), Михайла Сіранчука, Януарія Шостака, Петра Гандурського таін 

3.      Відставки​ найбільшнахабних  мафіозі: головиВінницької  обласної ради А.Олійника, прокурораобласті В.Соколового, в.о.начальника обласного  управлінняполіції Ю.Педоса.

  1. Розслідуванняоргзлочинної діяльності і відповідальності за сотні,​ якщо вжене тисячі,масових злочинів,що гарантовано безкарно чинились і продовжують чинитись на Вінниччині діючим вже принаймні 16років оргзлочинним угрупуванням місцевих​ олігархів, можновладців, правоохоронців і суддів, відомого як «партія вінничан» або «вінницька мафія».
  1. Просимо Президента В.Зеленського не лише взяти на особистий контроль розслідування і розкриття оргзлочинної діяльності зазначеної мафії,але ще й сприяти і особисто прийняти участь у організації та проведенні широкого публічногообговорення з приводу доцільності встановлення 23.02.2018 року знущального «покруча» на місці пам’ятника Т.Г.Шевченку і необхідності спорудження та встановлення до кінця

2019 року в центрі м. Вінниці першого в її історії пам’ятника Т.Г.Шевченку, гідного його величі, у вигляді архітектурно-скульптурного комплексу із центральною постаттю Т.Шевченка, як Духовного Батька всіх Героїв боротьби за незалежність України, Українського козацтва, Небесної Сотні, волонтерів, Героїв війни з Російськими агресорами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я