Новини Вінницький чиновник обікрав бюджет міста на 600 тисяч!!!

Вінницький чиновник обікрав бюджет міста на 600 тисяч!!!

525
0

Екс-керівник Держкомзему тривалий час проводив махінації з документами!

Прокуратура повідомила про підозру у підробці документів екс-начальнику управління Держкомзему у м.Вінниці. Про це повідомляє прокуратура у Вінницькій області.

Цей екс-начальник упродовж лютого – квітня 2009 року, отримавши від знайомого громадянина договір оренди земельної ділянки, виготовив аркуші з друковано-рукописним текстом щодо нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, розрахунок розміру орендної плати. Після чого, шляхом заміни деяких аркушів документу, вніс неправдиві відомості щодо зменшення розміру орендної плати до договору оренди земельної ділянки, укладеного між цим чоловіком та Вінницькою міською радою.

Внаслідок неправомірних дій підозрюваного, Вінницькою міською радою, упродовж 2009 – 2016 років, недоотримано орендної плати за земельні ділянки на загальну суму майже 621 тис гривень.

За вчинення злочину на екс-посадовця чекає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я