На голову Новини ВІННИЦЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗНУЩАЛИСЬ НАД ДИТИНОЮ!!! Є СВІДКИ!

ВІННИЦЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗНУЩАЛИСЬ НАД ДИТИНОЮ!!! Є СВІДКИ!

348
0

Які б казки не розповідав Аваков про нову поліцію, але тисячі реальних фактів кажуть про зовсім інше!!! ВОНА ТАКА Ж САМА!!! Б*є та навіть вбиває невинних людей, знущається, краде… Цей факт – черговий тому шокуючий доказ!

Про вік затриманого не повідомляється, проте на перший погляд – це дитина або підліток.

Відео, на якому поліцейський знущається над затриманим, опублікував в соцмережі Facebook користувач Анатолій Качур.

Як зазначив автор відео, зняті події мали місце в Ямпільському відділенні поліції Вінницькій області. За його словами, протиправні методи до затриманого застосовували патрульні Семчук і Бішінская, а також їх керівник – Мілевський.

На відео поліцейський матюкається, загрожує затриманому кийком і змушує його присідати!

“ЗАРАЗ БУДЕШ ПО ГОЛОВІ ОТРИМУВАТИ”! – казав цей злий “правохоронець” дитині!

Згодом, факт вчинення правопорушення працівниками Ямпільського відділення поліції підтвердили в ГУ ПП України у Вінницькій області. За інформацією відділу комунікації поліції Вінницькій області, за фактом оприлюдненої відео розпочато службове розслідування.

“На період службового розслідування двох працівників сектору реагування патрульної поліції, керівника Ямпільського відділення поліції і відповідального від керівництва відділення поліції відсторонили від виконання службових обов’язків.
Всі зібрані матеріали в подальшому будуть направлені до Державного бюро розслідувань для правової кваліфікації дій співробітників поліції “, – йдеться в повідомленні.

А ЩО цим право-криво-охоронцям? ТАК сказав робити рузькомовний шеф Аваков!

Так що бити можна фактично ВСІХ…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я