На голову Новини Вінницькі бомжі переживають, що за Тарифним Майданом не буде видно резиденції Діда...

Вінницькі бомжі переживають, що за Тарифним Майданом не буде видно резиденції Діда Мороза

561
0

Вже другий день біля наметів Тарифного Майдану “тупцюють” вінницькі бомжі.

А сьогодні троє з них намагались зайти до намету, де ночують активісти. 

Вранці, разом з бомжами, на площі одразу з’явились двоє “кореспондентів”. Отже, найближчим часом слід очікувати в місцевих виданнях новини із заголовками, щось накшталт, “Віктор Малиновський обзавівся новими активістами-бомжами” або “Крім бомжів, на Майдан Малиновського, більше ніхто не ходить”.

Подібна історія з безхатченками вже була в організатора “Маршів пустих каструль” Віктора Малиновського. Тоді до міської ради, де проходила акція протесту, прийшло кілька бомжів і вимагали у нього по 30 грн на чоловіка за присутність на акції.

Згодом, журналістам вдалось поспілкуватись з “главарем” осіб, без постійного місця проживання, який розказав, хто насправді був “замовником” та хто “попросив” їх бути присутніми на мітингу (ВІДЕО).

Проте, сьогоднішнє нашестя безхатченків мало іншу мету. Чоловіки заявили, що вони “переживають, що за палатками Малиновського не буде видно палатки Діда Мороза!” (мається на увазі Резиденція Діда Мороза, яку щорічно встановлює міська рада). До речі, якраз сьогодні привезли конструкції для встановлення Резиденції.

Побачивши, що їх фотографують, безхатченки пішли купкою в сторону Макдональдсу, так і не розповівши до кінця про свою місію. 

Логічно почав вимальовуватись новий замовник “пікету бомжів”.

Кілька днів тому “небайдужий вінничанин” подав до суду на міську раду й вимагає, щоб влада прибрала з площі Тарифний Майдан Віктора Малиновського, бо той заважає йому ходити по Соборній. Однак в розмові з журналістами позивач зізнається, що повністю підтримує вимоги Майдану, а отже і його організатора. 
А тепер от історія з бомжами, які дуже піклуються про резиденцію Діда Мороза… 
Очевидно, що чиновники міської ради готові на все аби прибрати з площі Майдану Незалежності Тарифний Майдан, що добряче їм дошкуляє, навіть на співпрацю з бомжами.
І ніщо не зупинить їх розпочати серію новорічних дороговартісних концертиків, а от голодуючі пенсіонери та необгрунтовані тарифи їх не хвилюють.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я