На голову Новини Вінницька поетеса присвятила свою книгу політв’язню Юрію Хорту

Вінницька поетеса присвятила свою книгу політв’язню Юрію Хорту

242
0

Оксана Радзіх випустила свою поетичну збірку з назвою “Україна. Еволюція гідності” і присвятила її відомому політичному в’язню режиму Порошенка Юрію Хорту.

– Ця збірка побачила світ для того, щоб там, за гратами Юра Павленко (Хорт), справжній син України, знав – його справа жива, – розповідає автор книги.
У передмові Оксана Радзіх зазначила, що Революція Гідності триває завдяки таким молодим людям як Юрій Хорт, Віта Завірюха, Оксана Май…
– Присвячую ці вірші безстрашному Павленку, моїм друзям з позивним Май, з якими зустрічалась о шостій холодними вечорами, всмі тим, з якими йшла рідним містом, вигукуючи “ВІННИЦЯ. ВСТАВАЙ”, – пише у передмові пані Оксана.

На завершення автор збірки зазначає, що пишається тим фактом, що її та інших бабусь-патріоток називають бабусями Малиновського, адже з таким головуючим не соромно бути в його загоні…

Нагадаємо, Юрій Павленко (Хорт) утримується 8-й місяць під вартою за розірваний портрет Петра Порошенка. З достовірних джерел відомо, що хлопцю загрожує до 8-и років ув’язнення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я