На голову Новини “Вінницяоблводоканал” придумав “Договір приєднання”, який дозволяє обдирати вінничан(ВІДЕО)

“Вінницяоблводоканал” придумав “Договір приєднання”, який дозволяє обдирати вінничан(ВІДЕО)

390
0

Активісти “Школи старших по будинку” проаналізували пряму угоду між “Вінницяоблводоканал” та споживачами, яку їм нещодавно люб’язно надало керівництво водоканалу. Угода, яку назвали “Договором приєднання” неприємно шокувала вінничан. Типова угода, яку пропонує усім обласним водоканалам Кабінет Міністрів, в руках у вінницького очільника комунального підприємства Василя Сиска перетворилась на схему корупційного дерибану. 

Замість того, щоб взяти готову затверджену Кабміном типову угоду й спростити вінничанам життя, обласний водоканал, перевищуючи буквально свої повноваження, намалював зовсім протилежний договір.

Цей договір обмежує відповідальність вінницького водоканалу, а також змушує вінничан платити за повірку/монтаж/демонтаж приладів обліку води зі своєї кишені, в той час, коли у всіх регіонах України ця послуга включена у тариф.

Активісти попросили начальника Вінницького обласного водоканалу Василя Сиска аби той ввів в дію типову угоду, а не той договір, який він придумав. Натомість юрист водоканалу зауважив, що вони нічого не збираються змінювати в договорі, так як уже надруковано великий тираж відповідних бланків.

На зустрічі, де обговорювалась цей “договір приєднання”, Василь Сиско був помічений у брехні! Так, він стверджував, що КП “Вінницяоблводоканал” не міг раніше врахувати вартість повірки та демонтажу лічильників води до тарифу, так як НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах економіки та комунальних послуг) ще не знайшла часу для Вінниччини. Однак, у активістів “Школи старших по будинку” є офіційна відповідь від Національної комісії від 11.08.2015 року, де зазначається, що “Вінницяоблводоканал” не звертався до НКРЕКПу аби той обрахував їм тариф.

Громадський активіст Віктор Малиновський не забувся нагадати Василю Сиску, що той обіцяв на відкритій нараді у голови облради Сергія Свитка, що з 1 липня 2015 року, КП “Вінницяоблводоканал” не буде здійснювати повірку лічильників допоки, вона не буде включена в тариф. Але водоканал не лише здійснював повірку приладів обліку, вони й досі продовжують незаконно здирати кошти з вінничан. 

В результаті палкої дискусії, Василю Сиско ніби-то стало зле й він покинув засідання! 

Наздогін йому, Віктор Малиновський, висловив вимогу – через 10 днів введення типової угоди в дію та звільнення із займаної посади керівника обласного водоканалу та його юриста. 

В іншому випадку Віктор Малиновський пообіцяв навідатись вгості разом з обуреними споживачами до водоканалу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я