На голову Новини “Вінницяміськтеплоенерго” хоче примусово стягувати заборгованість! Бо сума боргів критична!

“Вінницяміськтеплоенерго” хоче примусово стягувати заборгованість! Бо сума боргів критична!

161
0

Вінничанин Борис Гройсман довів “до ручки” навіть своїх земляків! Бо платити ТАКУ “комуналку” з його подачі багатьом людям стає все важче!

Як результат – від його бездарного керування страждають ВСІ! Зокрема теплопостачальні та інші комунальні підприємства…

Станом на 22 грудня населення Вінниці боргує понад 96 млн гривень. Серед них понад 30 мільйонів несплачених нарахувань за листопад, які споживачі мали б сплатити до 20 грудня. Про це повідомляє прес-служба “Вінницяміськтеплоенерго”. 

Загальну картину для людей до всього цього погіршує запроваджена теж Гройсманом ПЕНЯ (штраф за прострочку оплати):

“З 1 січня 2019 року вводиться пеня за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг. За кожен день затримки з оплатою нараховуватиметься пеня в розмірі 0,01%. Таку санкцію передбачено законом «Про житлово-комунальні послуги». Нарахування пені починатиметься з першого робочого дня після 20 числа (крайній термін сплати за комунальні послуги).

До боржників підприємство змушене застосовувати радикальні дії, адже сума боргу вже достатньо критична – 96 мільйонів грн!!!

За ці гроші теплопостачальне підприємство могло б зробити в рази більше заходів, спрямованих на якість послуг (вірите? тоді торкніться радіаторів у вашій квартирі…). За 60 млн можна провести реконструкцію близько 15 км теплових мереж у двотрубному виконанні або ж можна становити понад 100 індивідуальних теплових пунктів по гарячому водопостачанню.

Саме тому КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» доводить і доводитиме справи по боржниках до суду, відповідно до рішень суду державна виконавча служба стягуватиме борги в примусовому порядку.

Мова може йти і про відчуження майна, а також про за діяння колекторів (легалізованих бандитів, які “вибивають” борги!!!) Відповідно до чинного законодавства споживачі зобов’язані своєчасно сплачувати за комунальні послуги до 20 числа щомісяця. 

Керівництво підприємства у своєму зверненні до вінничан пише таку різдвяну казку: “Зі своєї сторони, ми виконуємо всі необхідні роботи, щоб у помешканнях вінничан було затишно і комфортно. Тож закликаємо і вам не нехтувати рахунками і розраховуйтеся за спожите! Будьте відповідальними споживачами” – йдеться у повідомленні “Вінницяміськтеплоенерго”.

Втім – ТАКІ шалені борги – пряма вина саме вінничанина – Бориса Гройсмана! Це він з року в рік підвищує комунальні тарифи та дозволив фірмам-посередникам типу ТОВ “ЖЕО” та ЦМСУ паразитувати на вінничанах!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я