Понеділок, 6 Грудня, 2021
На голову ЖКХ “Вінницяоблводоканал” скидає неочищені фекальні стоки в Південний Буг!!!

“Вінницяоблводоканал” скидає неочищені фекальні стоки в Південний Буг!!!

441
0
Про це в на своїй сторінці повідомила депутат міської ради Ганна Давиденко:

Депутат Давиденко задає ряд конкретних питань міській владі і правоохоронним органам щодо коштів, які проходили за звітами, як витрачені на реконструкцію міських очисних споруд.

Депутат вважає, що міська влада бреше, що витратили десятки мільйонів євро на реконструкцію очисних споруд, а насправді продовжує нишком скидати неочищені стоки в Південний Буг. Вони продовжують переводити стрілки один на одного і маніпулювати громадською думкою, замість того, щоб шукати рішення проблем. Вони вбивають природу і труять нас за наші ж гроші, імітуючи бурхливу діяльність.

Це відео доказ їх брехні, їх мета тримати руки в наших кишенях.

Чому жителі Вінниці, Сабарова та інших населених пунктів області, розраховуються своїм здоров’ям за шикарне життя Вінницький влади і Водоканалівського корумпованого угруповання?

На зображенні може перебувати: небо, на вулиці, природа і вода
На зображенні може перебувати: на вулиці, вода і природа
На зображенні може перебувати: на вулиці, природа і вода

А раніше в своєму прямому зверненні опозиційний до міської влади депутат назвала винних за критичну ситуацію в Водоканалі, на її думку до цього мають пряме відношення і екс губернатор Коровій, його заступник Броварник, начальник обласного департаменту ЖКГ Волков, керівництво Водоканалу і деякі екс чиновники з команди Гройсмана-Порошенко…