На голову Економіка «Вінницягаз» змушений стягувати борги за доставку газу в судовому порядку!

«Вінницягаз» змушений стягувати борги за доставку газу в судовому порядку!

494
0

«Вінницягаз» змушений стягувати борги за доставку газу в судовому порядку (Пресслужба «Вінницягаз»)Споживачі газу Вінницької області на 1 серпня поточного року заборгували за доставку газу майже 54 млн грн. Кожен десятий споживач не заплатив ще жодного разу, а кожен п’ятий затримує оплату на 2-3 місяці.

Неплатежі паралізують роботу АТ «Вінницягаз», зокрема ускладнюють підготовку газових мереж до опалювального сезону та надання послуги доставки газу в регіоні. Компанія вимушена вдаватися до стягнення заборгованості в судовому порядку. Понад 50 позовів на загальну суму майже 300 тис. грн. уже подані до суду по всій області. Матеріали стосовно стягнення ще близько 5,5 млн грн. готуються для подачі до суду найближчим часом. Мораторію на стягнення боргів в судовому порядку під час карантину немає. Компанія постійно нагадує споживачам порядок та строки оплати доставки газу. Зрештою, вживає заходів до зменшення заборгованості. З початку року боржникам надіслано майже 21 тис. досудових попереджень про необхідність погашення боргів. «Вінницягаз» закликає споживачів розрахуватися за послугу розподілу газу,  не доводити справу до суду, щоб уникнути додаткових витрат на вирішення спору в судовому порядку. Нагадаємо, що сплатити послугу розподілу газу потрібно до 20 числа місяця, в якому отримуєте послугу. Тобто, до 20 серпня за серпень. Будьте уважні! Послуга доставки сплачується окремо від плати за газ як товар, на рахунок АТ «Вінницягаз» рівномірними щомісячними платежами. При цьому не обов’язково чекати паперового рахунку. Клієнти «Вінницягаз» мають можливість завантажити рахунки та сплатити за  розподіл газу дистанційно, у зручний час та зі зручного місця за допомогою онлайн-сервісів: Особистий кабінет на сайті 104.ua, чат-бот «7104ua» у Viber, мобільний додаток 104Mobile, Telegram 7104ua, системи інтернет-платежів Portmone.com та iPay.ua, інтернет-послуги “Ощад 24”, “ПриватБанк” та ін.

Розрахуватися можна також у будь-якому відділенні “Укрпошти” , через відділення будь-якого  банку або термінали самообслуговування. Закликаємо споживачів дотримуватись дисципліни у розрахунках, аби підприємство мало змогу надати якісну послугу безперебійної та безаварійної доставки газу пів мільйона споживачів регіону та підготувати мережі до зими.
Джерело

#облгаз #трансортування #борги