На голову Економіка Вінниця корупційна НЕ мовчить чи РОЗВОДНЯКИ Вінничан командою Гройсмана-Моргунова!

Вінниця корупційна НЕ мовчить чи РОЗВОДНЯКИ Вінничан командою Гройсмана-Моргунова!

444
0

«Вінницяоблводоканал» планує ЗНОВУ підняти тарифи на воду та водовідведення.
ТОМУ:
«ГО «Голос Народу» запрошуює Вінничан прийти 28 травня о 9.00 в адмінприміщення «Вінницяоблводоканалу» за адресою Київська, 173, другий поверх, актова зала.»

«Покаранням за громадянську ПАСИВНІСТЬ є влада ЗЛОДІЄВ»
Платон.

Переходимо до суті:
Поки керівники області і міста збираються проводити ЩЕ ОДИН «аудит» комунального підприємства за ШАЛЕНІ ГРОШІ з допомогою всесвітньо відомих компаній, з «незрозумілими» завданням перевірки.
Та виділяють десятки мільйонів гривен на перекриття вигаданих боргів, через поповнення статутного капіталу. Вже рік не можуть визначитися на чиєму балансі має бути «Вінницяоблводоканал», тому що ми маємо розуміти боротьба йде за золоту курочку яка несе корупціонерам в прямому сенсі золоті яйця.

«Віноблводоканалі» вирішили підняти тарифи та ЗНОВУ НАЖИТИСЯ за рахунок простих вінничан.

На сайті підприємства з’явилася публікація з цінами, за якими вони продаватимуть холодну воду в 2021 році. За централізоване водопостачання доведеться платити — 13,5 грн. за куб (без ПДВ); централізоване водовідведення — 7,38 грн.за куб (без ПДВ). Разом з податком ціна за куб холодної води буде дорожчою на 3 гривні 12 копійок.

На «Віноблводоканал» кажуть, що причини зростання – зміна тарифів на енергоносії, зростання цін на хлор та інші реагенти, збільшення вартості паливо-мастильних матеріалів, зміна ціни на матеріали для виробництва, збільшення зарплат.

Та це «ЧИСТА» БРЕХНЯ від керівництва підприємства, тому що тарифи на енергоресурси НЕ зросли а знизились.
Зараз ГАЗ пропонують для підприємств по 2900 гр за 1000 куб при Гройсману він коштув 12000 гр за 1000 куб.
Електроенергію зараз пропонують для підприємств по 1,70 гр за кіловат з ПДВ при Гройсмані 3,30 гривні за кіловат.
Підвищення зарплати планується хіба що для керівництва «Віноблводоконал»

Збільшити тарифи без громадських обговорень у Водоканалі не можуть, тому запрошують вінничан прийти 28 травня о 9.00 в адмінприміщення «Вінницяоблводоканалу» за адресою Київська, 173, другий поверх, актова зала.

Повторити запрошення «Вінницяоблводоканалу» вирішив і мер міста Сергій Моргунов, який «обурився» на підняття тарифів. Такі дії мера є абсолютно логічними, адже осінью вибори і він грає роль «благодійника»,перекрити «придумані борги» підприємства коштами вінничан з міського бюджету.

Головне, вчасно зробити вигляд, наче це не син Володимира Кістіона є головним “тіньовим” менеджером-корупціонером. “Вінницяоблводоканалу”…Схоже, соратник Володимира Гройсмана «не узгодив» підвищення з мером Вінниці, та на цей раз Моргунов «образився». 😉

Все це РОЗВОДНЯКИ БАРИГ корупціонерів Вінничини.

ДЖЕРЕЛО

#міськрада #гройсман #моргунов #кістіон #корупція