На голову Uncategorized ВІННИЦЬКІ ДЕПУТАТИ НАДАЛИ 100% НАДБАВКИ ДО ЗАРПЛАТ ЧИНОВНИКАМ ОБЛРАДИ!!!

ВІННИЦЬКІ ДЕПУТАТИ НАДАЛИ 100% НАДБАВКИ ДО ЗАРПЛАТ ЧИНОВНИКАМ ОБЛРАДИ!!!

334
0

«Депутати дозволили посадовцям отримувати високі зарплати під час війни».

Депутати Вінницької обласної ради, члени двох постійних комісій: з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту – голова комісії Наталія Замкова – фракція «Українська стратегія Гройсмана», та комісія обларади: з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів голова Ігор Грубеляс – фракція «Українська стратегія Гройсмана», підтримали проєкти розпорядження голови обласної Ради Вячеслава Соколового (фракція «Українська стратегія Гройсмана»):

«Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області».

Згідно з цим, а також ще одним розпорядженням керівники закладів комунальної власності, як ті, що пройшли оцінювання, так і ті, які пропрацювали на своїх посадах менше року або були призначені виконувачами обов’язків – отримують можливість нараховувати і виплачувати собі надбавки до зарплати з бюджетних коштів.

З огляду на те, що керівники комунальних закладів та установ, головні лікарі та директори інтернатів і так не бідують, то рішення це звучить по відношенню до фронтовиків та працівників тилу дуже сумнівно.

Але навіщо це потрібно власне депутатам?

Адже відповідно до Постанови Кабміну «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств», керівники органів місцевого самоврядування мають ПРАВО, а не обов’язок встановлювати такі виключні умови оплати праці!

Під час останньої сесії Вінницька міська рада придбала військові облігації на 100 млн грн,  а їхні колеги з обласної ради такої (та й взагалі жодної) суми на військові потреби держави не знайшли.

Звідки взяла міська рада 100 мілліонів?

Оклади посадових осіб місцевого самоврядування – 9,8 млн грн, надбавка за ранг – 643 тис. грн, надбавка за вислугу років – 2 млн грн, надбавка «за особливий характер роботи нараховується голові обласної Ради та його заступникам у розмірі 90% до посадового окладу – 924 тис. грн, надбавка за високі досягнення у праці (як звучить!) або за виконання особливо важливої роботи – 6,2 млн грн, премія працівникам виконавчого апарату обласної ради – 4,6 млн грн, матеріальна допомога на оздоровлення – 2 млн грн.

Можна зробити просте додавання цих коштів і ми отримуємо чверть від тієї суми, яка була витрачена з міського бюджету на військові облігації.

Скажуть, що працівникам виконкому теж потрібно за якісь кошти жити, та згадаємо і про те, що у 2020-му році цей штат було збільшено майже у два рази (з 50 до 95).у 2020-му році вони склали 19 млн 363 тис. грн, у 2021-му – 35 млн 729 тис., у 2022-му – 36 млн 136 тис. сумарно ж (з урахуванням низки інших статей) видатки головного розпорядника коштів обласного бюджету — виконкому обласної ради дорівнюють 114 млн 186 грн (у проєкті – 64 млн 710 тис. грн)

Щось почуяли пташенята гнізда  Гройсмана, тому голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту і ветеранів Ігор Грубеляс   почав виправдовуватися:

«Сьогодні ми розглядали встановлення надбавок і премій тільки у соціальній сфері, –Наголошую, що всі виплати будуть формуватись із залишків коштів, які є у наявності в закладах. Тобто, це не додаткове навантаження на обласний бюджет».

Але є нюанс!

Після скандалу з надбавками для чиновників під час війни, на офіційному сайті Вінницької облради «сховали» розділ з розпорядженнями голови.

Що можна сказати?

Хочете великі гроші тоді на передову маршируйте! Там такими фігурами та пиками можна пів-фронту загородити!

А закінчиться війна, ви за це все понесете відповідальність, так як раніше більше не буде, всі понесуть відповідальність, заповніть це добре.

Редакция.

#ГолосНароду

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я