На голову Новини Вінниччани просять владу підвищити мінімальні пенсії до 3200 грн.

Вінниччани просять владу підвищити мінімальні пенсії до 3200 грн.

402
0

Під час традиційного недільного віче вінницькі активісти висунули до влади пропозицію підвищити пенсії вслід за підвищенням мінімальної заробітної плати.

– Якщо зробили мінімальну зарплату три двісті ( 3 200 гривень, примітка редакції), то і мінімальні пенсії мають бути три двісті, чи не так? – таку пропозицію озвучив місцевий активіст Віктор Малиновський, чим викликав схвалення майданівців, передусім літніх людей, повідомляє vlasno.info

Віктор Маліновський

 

Віктор Малиновський

До того ж представники громади піддали критиці ідею уряду збільшення мінімального окладу працівників.

– Гройсман прийняв спонтанне рішення про підвищення «мінімалки» до трьох тисяч двохсот гривень. Однак зростають ціни на товари і послуги, і в пудсумку ці три двісті зараз будуть як тисяча шістсот в минулому році, змін ніхто не відчує. Але при цьому дрібні підприємці втрачають роботу, бо не мають змогу підвищити зарплату своїм працівникам. Знищується малий та середеній бізнес на користь великого, – висловив свою думку голова ГО «Рада майданів Вінниччини» Петро Гандурський.

 

Петро Гандурський

Петро Гандурський

Нагадаємо, закон про підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати набув чинності 1 грудня минулого року. Як показало опитування, більшість вінничан не вірить у те, що зростання зарплат може позитивно вплинути на їх економічне становище. 

віче-1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я