На голову Новини Вінничанин Ігор Ткачук очолить Одеський морський торговельний порт

Вінничанин Ігор Ткачук очолить Одеський морський торговельний порт

104
0

Новим керівником державного підприємства “Одеський морський торговельний порт” став колишній виконуючий обов’язки гендиректора “Укрпошти” Ігор Ткачук.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян підтвердив інформацію про призначення Ткачука, заявивши, що це “управлінське рішення на підставі рекомендацій Кабміну”, повідомляє ЦТС

Кабмін погодив кандидатуру Ткачука на посаду в.о.директора ДП. Колишній керівник підприємства Жуков повідомив, що пішов з посади керівника Одеського МТП 13 вересня.

Відзначимо, що рішення про призначення директора стивідорної компанії на постійній основі буде прийнято за іншою процедурою. У зв’язку з тим, що Одеський МТП є особливо важливим підприємством для економіки, Мінекономіки оголосить відповідний конкурс.

Згідно з інформацією з відкритих джерел, Ткачук народився в 1973 році у Вінниці, був депутатом Вінницької міськради. Має юридичну освіту, здобуту в Львівському національному університеті імені Івана Франка. Також у 2011 році закінчив Національну академію держуправління при президенті України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я