На голову Економіка Вінничани, які повернулися з-за кордону, повинні самоізолюватися!

Вінничани, які повернулися з-за кордону, повинні самоізолюватися!

114
0

Нещодавно на потягах українці повернулися додому. Серед них було 60 вінничан, які змогли добратися до Вінниці спеціально організованими автобусами.

Очільник області запевнив, що спеціалісти лабораторного центру, епідеміологи і фахівці департаменту охорони здоров’я перевірили їх на наявність корона вірусної інфекції. Жодного хворого не виявили.

Всі вінничани підписали згоду на дотримання карантинної ізоляції на 14 днів. Також він наголосив, що медики постійно перебувають з ними на зв’язку та перевіряють стан їхнього самопочуття.

У соціальних мережах поширюється інформація про те, що вінничани, які нещодавно повернулися з-за кордону не спішать самоізолюватися, а тим більше ігнорують та не дотримуються карантинних правил.

Євген Ткачук – один з вінничан, який повернувся з-за кордону. На початку він заявив про те, що самоізоляціє для молоді не потрібна. Проте після шуму, який піднявся після його слів, він спростував дану інформацію. Чоловік заявив, що його просто не правильно зрозуміли, та запевнив, що від дотримається двотижневої самоізоляції.

Джерело

#короновірус #влада #корупція #лікарня #карантин