На голову Новини Вінничанка судиться з місцевим корумпованим кодлом прокурорів та слідчих, які фальсифікують розслідування!!!

Вінничанка судиться з місцевим корумпованим кодлом прокурорів та слідчих, які фальсифікують розслідування!!!

1051
0

Вінницька громадська активістка судиться із місцевим корумпованим кодлом прокурорів та слідчих!

Вони, об’єднавшись фактично в ОПГ, фальсифікують розслідування та блокують виконання рішень суду по 36 кримінальних справах!!!

Прозрійте від її сповіді…

Вінницька громадська активістка судиться із місцевим корумпованим кодлом прокурорів та слідчих, які фальсифікують розслідування та блокують виконання рішень суду по 36 кримінальних справах!!!

Gepostet von Віктор Малиновський am Dienstag, 5. November 2019

Я громадянка України, кандидат фармацевтичних наук.
Я викрила організовану злочинність і корупцію в установах міста Вінниці та України!

Діяльність створеної ВІННИЦЬКОЇ БАНДИ та дискримінація всіх осіб моєї сім’ї, стали причиною для відкриття правоохоронними органами 45-ти! кримінальних проваджень за моїми заявами про сукупні тяжкі закінчені
злочини та особливо тяжкий закінчений злочин вчинені особами ВІННИЦЬКОЇ БАНДИ.

ВІННИЦЬКА БАНДА до цих пір не ліквідована з причин зацікавленості в її існуванні та діяльності службових осіб Генеральної прокуратури України, СБУ, МВС, НАБУ, а зараз і ДБР України.
ВІННИЦЬКА БАНДА створена фігурантами 45-ти кримінальних справ –
це організатори і співучасники груп посадових та службових осіб за попередньою змовою:

ректор Вінницького медичного університету Мороз
В.М.,

заступник міністра охорони здоров’я Копитов С., заслужений працівник
соціальної сфери України Рева А.О.,

прокурор Вінницької області Соколовий В.П.,

начальник Головного управління поліції Педос Ю.В., голова Вінницького міського суду Михайленко А.В.,

голова Апеляційного суду Кучевський П.В. та
його заступник Олексієнко Ю.Г., група прокурорів ГПУ – Столярчук Ю.В., Сторожук Д.А., Матіос А.В., Стрижевська А.А. та відділу 17/7 ГПУ, група службових осіб СБУ – Аліфіров Ю. та інші, НАБУ та ДБР.
Переліковані особи до цих пір перебувають на державних посадах, отримують не тільки зарплати, а і підвищення по службі, призначають собі незаслужені премії за рахунок державного бюджету України, продовжують
забезпечувати не проведення досудового слідства в 45-ти кримінальних провадженнях, умисно злісно не виконали в досудових розслідуваннях 36 ухвал судів, 6-ть постанов та 20-ть моїх клопотань.

Крім того, вони фальсифікують матеріали досудового слідства,
викрадають з них документи з метою укриття злочинів ректора Вінницького мед університету Мороза В.М. та його співучасників, та вже і свою корупційну діяльність, постійно завідомо неправдиво повідомляють про проведення
слідчих дій та оперативно розшукових заходів під їх контролем, які насправді не проводилися і не проводяться, чим завдали істотної шкоди мені, особам моєї
сім’ї, суспільству і державі.
Умисно злісно, упродовж 8-ми років і до цих пір, мені не відшкодована шкода завдана у кожному з 45-ти кримінальних проваджень, не поновлені грубо порушені мої права, свободи та законні інтереси.
Вище описані факти та факти заблокування досудового слідства в 45-ти кримінальних провадженнях, в яких мене суди визнали потерпілою від злочинів ВІННИЦЬКОЇ БАНДИ, наявність зброї у переважної більшості названих вище
суспільно небезпечних осіб, їх системна безкарність, погрози ректора Вінницького мед університету Мороза В.М. та його розправа зі мною та погрози прокурора прокуратури області Натальчука О.С., постановлення головою Вінницького міського суду Михайленком А.В. та підлеглими йому
суддями завідомо неправосудних рішень, неадекватна поведінка голови Вінницького міського суду Михайленко А.В. на судовому засіданні, стали причиною звернень до СБУ з наступними судовими зобов’язаннями СБУ відкрити кримінальні провадження – є дискримінацією нашої сім’ї та свідчить про загрозу фізичною розправою з нами зі злочинним наміром заволодіння нашим майном та житлом.

45-те кримінальне провадження розпочате 04 липня 2019 року слідчою ДБР у Хмельницькій області Савкою В.В. за ст. 364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем». Слідча, за попередньою змовою з групою процесуальних керівників – прокурорів ДБР та з заступником начальника Управління Служби Безпеки України у Вінницькій області полковником Фока А., винесла незаконну постанову про закриття кримінального провадження, в якому слідча не провела жодної слідчої дії, сфальсифікувала матеріали кримінального провадження та зміст постанови про його закриття.
Рішенням Хмельницького міськрайонного суду від 29 жовтня 2019 року була скасована постанова слідчої Савки В.В. та поновлено досудове слідство в 45-му кримінальному провадженні «Зловживання владою або службовим становищем», розпочатому на виконання ухвали Печерського районного суду м.Києва, якою задоволена моя скарга на бездіяльність Генеральної прокуратури України.