На голову Новини Вінницягаз олігарха Фірташа скаржився вінничанам на збитки і переконував у “необхідності” підняття...

Вінницягаз олігарха Фірташа скаржився вінничанам на збитки і переконував у “необхідності” підняття тарифів!

114
0

Перед новим роком, у 20-х числах грудня 2018, приватне підприємство олігарха Фірташа ПАТ “ВІнницягаз” провело фейкові “громадські слухання”, про які ніхто не знав і відповідно ніхто із вінничан на них не прийшов! Як результат – компанія подала пропозицію до НКРЕКП про “необхідність” збільшення свого прибутку!!!

Активісти про це блюзнірство дізнались та організували СПРАВЖНІ і ВІДКРИТІ громадські слухання, на які запросил представників ПАТ “Вінницягаз” для пояснень їх фінансової ненаситності…

Бажаючих зібралась повна зала!… Серед них були громадські активісти, старші по багатоквартирних будинках, голови ОСББ і просто обурені черговим БЕЗПІДСТАВНИМ підвищенням цін на газ! Дискусія була гаряча!…

Світлина від Юлії Григи.

В такий спосіб громадськість Вінниці провела, чи не перші у місті справжні публічні обговорення структури формування тарифу на газ!

Світлина від Юлії Григи.

 

Представник “Вінницягаз” за допомогою слайдів переконував присутніх, чому підприємство хоче збільшення своїх прибутків… Усі слайди є на їх офіційному сайті.

Результатом слухань було прийняття певної резолюції про незгоду громадськості щодо підвищення вартості їх послуг та необхідність створення спільної робочої групи для врегулювання цієї проблеми та, зокрема, напрацювання адекватного й справедливого типового Договору для споживачів про надання їм послуг ПАТ “Вінницягаз”.

Світлина від Юлії Григи.

Далі буде…

Запрошуємо вінничан 30 січня на Громадське обговорення нових тарифів на газ!

Світлина від Віктора Малиновського.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я