На голову Новини Вінницяоблводоканал підняв ціни на воду для вінничан з 1 червня, в той...

Вінницяоблводоканал підняв ціни на воду для вінничан з 1 червня, в той час коли всю Україну чекає здорожчання лише з 1 липня?

188
0

 Нещодавно ми публікували інформацію про те, що у Вінниці з 1 липня значно (!) Подорожчає вода ( http://www.golos-narodu.com.ua/ua/golovna/u–vinnici-silno-podorozhchaye-voda-vzhe-za-kilka-tizhniv.html#.U6k6r5R_tEU ).

 Нещодавно ми публікували інформацію про те, що у Вінниці з 1 липня значно (!) Подорожчає вода ( http://www.golos-narodu.com.ua/ua/golovna/u–vinnici-silno-podorozhchaye-voda-vzhe-za-kilka-tizhniv.html#.U6k6r5R_tEU ).

Однак начальник «Вінницяоблводоканал» Василь Сиско обурився даному попередженню про подорожчання водопостачання та водовідведення, мовляв оббріхуєте місцевість неперевіреними фактами.

Згодом на офіційному сайті вінницького водоканалу ( http://www.vodokanal.vinnitsa.com/ ) було опубліковано оголошення, де комунальне підприємство спростовує інформацію про підвищення вартості води. Крім того, в матеріалі наголошується, що у Вінниці тарифи за водопостачання та водовідведення одні з найнижчих в Україні, а саме: «з врахуванням ПДВ складає 1656 грн , а на послуги водовідведення 1212 грн . ». І додається: «вказаний тариф є діючим на сьогоднішній день і маєдіяти на 1 липня 2014 р.».

Аби підтвердити, що публікація нашого сайту не була голослівною, а вартість води збільшилась уже (!) (Станом на 1 червня), і не на 105 і 84% за водовідведення і водопостачання відповідно, як повідомлялось раніше, а, як виявилось, відсотковий показник майже в три рази перевищує попередній.

Судіть самі. У рахунку за надані житлово-комунальні послуги (ЖЕК № 15) вартість водопостачання складає 6,61 грн / куб, а водовідведення – 6,71 грн / куб. до того ж, наголошуємо, платіжка станом на 1 червня 2014 року.

 

То хто, все таки, оббріхує вінничан? «Вінницяоблводоканал», який чомусь замовчуєреальну ситуацію з тарифами на воду, ЖЕК № 15, який в даній ситуації виступає лише оператором по нарахуванню «комунальних» за вказівкою того ж водоканалу чи редакція «Голосу народу», яка, посилаючись на реальні факти, попереджує вінничан про здорожчання?

На жаль, сьогодні Василь Сиско у відпустці, тому прокоментувати ситуацію він не зміг.

Чекаємо реакції. І дуже цікаво, хто перший відреагує водоканал чи прокуратура, що мала б уже вмішатись на штучне завишення вартості водовідведення та водопостачання в той час, коли вся Україна підніме ціни на воду лише з 1 липня.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я