На голову Новини Вінниця готова до похолодання

Вінниця готова до похолодання

189
0

16 вересня керівники департаментів Вінницької міської ради та комунальних підприємств прозвітували про готовність до осінньо-зимового періоду 2013-2014 р. 

 Комунальники доповіли про майже 100% готовність міста до опалювального сезону.

За словами директора департаменту житлово-комунального господарства Сергія Кушніра із 1669 багатоповерхових будинків Вінниці, які знаходяться у підпорядкуванні ЖЕК-ів та ЖЕО всі отримали паспорта готовності до осінньо-зимового періоду. У котельнях міста проведено капітальні та поточні ремонти, і вони вже готові надавати послуги з теплопостачання. Наразі закінчуються роботи на котельні по вул.. К.Маркса, які тривають в рамках швейцарського проекту з модернізації теплопостачання. Однак початок опалювального сезону для мешканці цього мікрорайону почнеться вчасно, як у в інших. Повна готовність до опалювального сезону повинна бути до 15 жовтня але, як і раніше залежатиме від середньодобової температури повітря. Опалювальний сезон почнеться, коли температура повітря протягом трьох днів не перевищуватиме +8 градусів

Комунальники доповіли, що спеціально для очищення дахів від снігу та бурульок підготували 20 працівників, які вже пройшли навчання. Для розчищення вулиць від снігу є 61 одиниця техніки, яка є все сезонною і за 5 днів ї переобладнують.

Попри оптимістичний настрій господарських служб, міський голова Володимир Гройсман доручив створити резервний запас матеріалів для посипки доріг і тротуарів, адже погода з кожним роком менш передбачувана та готує все нові «сюрпризи».

Перевірити готовність міста до осінньо-зимового періоду, мер доручив новоствореній муніципальній поліції. Поліція протягом місяця, починаючи з 1 жовтня повинна оглянути прибудинкові території та доповісти про реальний стан готовності до зими.

«Мене не цікавлять кілометри відремонтованих труб, а цікавлять якісно надані послуги. Моя вимога – пуск тепла має бути вчасним і в повному обсязі. До початку сезону є ще місяць, по-господарські обійдіть усі території та з мешканцями виясніть, де ще є проблеми, і усуньте їх», – підсумував Володимир Гройсман.

 

за інформацією Винница.info

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я