На голову Новини Вінницький виконком намагався обікрасти діточок

Вінницький виконком намагався обікрасти діточок

200
0

Як повідомляє офіційний Інтернет – портал Генеральної прокуратури України в м. Вінниця було проведено перевірку додержання вимог природоохоронного та земельного законодавства при вилученні та передачі у власність земель рекреаційного призначення. За результатами перевірки порушено кримінальну справу, а дії посадових осіб міської ради кваліфіковано як зловживання службовим становищем.

Як повідомляє офіційний Інтернет – портал Генеральної прокуратури України в м. Вінниця було проведено перевірку додержання вимог природоохоронного та земельного законодавства при вилученні та передачі у власність земель рекреаційного призначення.

Перевіркою Вінницької обласної прокуратури встановлено, «що посадові особи управління земельних ресурсів Вінницької міської ради, в порушення вимог Земельного кодексу України без погодження органів контролю та проведення обов’язкової землевпорядної експертизи, підготували проекти рішень виконкому та сесії міської ради, що надало можливість передати у власність громадянам майже один гектар землі для дачного будівництва, яка використовувалась дитячим оздоровчим санаторієм ім. М.Коцюбинського. Дії посадових осіб міської ради кваліфіковано як зловживання службовим становищем. За даним фактом порушено кримінальну справу за ч.2. ст.364 КК України».

 

Ситуацію вже встиг прокоментувати заступник Вінницького міського голови з правових питань Володимир Слишинський, який в вже традиційно заперечив всі звинувачення та заявив що документи були підготовані належним чином і підстав сумніватися в їх достовірності не було. Очевидно той факт, що ст. 364, пункт 2 Кримінального кодексу України інкримінує цей злочин як «зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки» заступника мера не хвилює, адже ігнорувати закон вже стало «доброю» звичкою місцевих можновладців.

Нагадаймо, що дитячий санаторій який мало не став черговою жертвою корупції вінницьких чиновників розташований в межах обласного центру по вул. Маяковського,243 та розрахований на сезонне оздоровлення та відпочинок діточок. Загальний ліжковий фонд – 220 місць.
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я