Новини Вінницький «свободівець» Олексій Фурман відтепер відповідатиме за антимонопольну політику держави

Вінницький «свободівець» Олексій Фурман відтепер відповідатиме за антимонопольну політику держави

398
0

19 червня, членом комітету з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики обрано депутата України від Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олексія Фурмана.

 19 червня, членом комітету з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики обрано депутата України від Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олексія Фурмана.

Комітет з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Верховної Ради України займається питаннями:

– Розвитку підприємницької діяльності та гарантування прав і законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності:

– захисту прав споживачів

– регуляторної політики;

– антимонопольною політикою, розвитоком економічної конкуренції;

– розвитку малого і середнього підприємництва;

 

"Задля досягнення соціальної справедливости "Свобода" у своїй діяльності велику увагу приділяє відродженню української економіки та розвитку малого та середнього бізнесу. Серед ключових наших вимог є ухвалення закону про стратегічні підприємства та стратегічні галузі виробництва. Потрібно заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність раніше приватизовані, гарантувати державний контроль над природними монополіями", – заявив народний депутат України Олексій Фурман. – Перевірка законности приватизації усіх великих підприємств (у яких середньооблікова кількість працівників перевищує тисячу осіб у рік або обсяг валового доходу від реалізації продукту в рік перевищує 50 мільйонів гривень), повернення незаконно приватизованих об’єктів у державну власність та власність трудових колективів, забезпечення можливости найманим працівникам набути право власности на підприємства державної та комунальної форм власности і брати участь в управлінні ними та в справедливому розподілі прибутків – ті законодавчі кроки, які будуть сприяти покращенню мікроклімату в господарській діяльності в Україні".
 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я