На голову Новини Вінницький міськвиконком НЕЗАКОННО здирає кошти на періодичну повірку лічильників

Вінницький міськвиконком НЕЗАКОННО здирає кошти на періодичну повірку лічильників

153
0

 Міськвиконком додумався здирати кошти за ті послуги, які по Закону, мають проводитись БЕЗКОШТОВНО! 

Протягом останнього літнього тижня КП «Вінницяоблводоканал» надіслав мешканцям міста попередження, про те, що у випадку, коли прилади обліку води, які не пройшли чергову повірку, до експлуатації допущеними не будуть.

Якщо ж такий «прикрий випадок» все таки станеться, то нарахування за послуги водовідведення буде проводитись по нормативу або за показниками загально будинкового лічильника (!) з 5 вересня поточного року.

А внизу «попередження» невелика примі точка:

Згідно додатку №2 до рішення ВИКОНКОМУ МІСЬКОЇ РАДИ від 02.08.2012 р. №1866 гранична вартість послуг з проведення періодичної повірки квартирних засобів обліку води в одній квартирі (демонтаж, монтаж, транспортування, повірка, пломбування та розпломбування):

1 лічильник – 85, 07 грн., 2 лічильники – 123, 72 грн, 3 лічильники – 159,08 грн, 4 лічильники – 187,16 грн.

Ось як міськвиконком додумався здирати кошти за ті послуги, які по Закону, мають проводитись БЕЗКОШТОВНО!

Наша редакція звернулася до Мін’юсту з питанням: чи законно виставлятися рахунки за планову повірку і регулювання приладів обліку? У відповідь надійшов лист, в якому чітко сказано наступне: «Відповідно до третьої частини статті 28 Закону України« Про метрологію та метрологічну діяльність, періодичні повірка, обслуговування та ремонт, у тому числі демонтаж, засобів вимірювальної техніки, які належать фізичним особам, що не є суб’єктами підприємницької діяльності, і результати яких використовуються для виконання  розрахунків за споживані електричну та теплову енергію, газ і воду, здійснюються за рахунок підприємств і організацій, що надають послуги електро, тепло-, газо-і водопостачання ».

Так що, шановні вінничани, наполегливо радимо Вам звернути увагу на опубліковану відповідь Міністерства Юстиції й вимагати від міської ради дотримання Законів України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я