На голову Новини Вінницький комітет опору диктатурі поширює заяву

Вінницький комітет опору диктатурі поширює заяву

170
0

Вінницький обласний Комітет опору диктатурі звертається із заявою до найвищих владних інституцій з вимогою припинити практику політичних репресій та переслідувань опозиційних політиків та згортання демократичних прав і свобод в України.   Текст заяви: 

 

 Вінницький обласний Комітет опору диктатурі звертається із заявою до найвищих владних інституцій з вимогою припинити практику політичних репресій та переслідувань опозиційних політиків та згортання демократичних прав і свобод в України.

Текст заяви:

Президенту України
Януковичу В.Ф .
м. Київ,
вул. Банкова, 10

копія:Голові Верховної Ради України
Литвину В. М.
01008, м. Київ,
вул. Грушевського, 5

копія: Генеральному прокурору України
Пшонці В. П.
м. Київ,
вул. Різницька, 13/15

копія: Голові Верховного Суду України
Онопенку В.В.
м. Київ,
вул. П. Орлика,4-а

 

ЗАЯВА

 

У зв‘язку із критичною політичною ситуацією, що склалася в Україні. Ми, представники Вінницького обласного Комітету опору диктатурі, висловлюємо своє глибоке обурення та повну незгоду з тими політичними процесами, що відбуваються в Україні. Наше хвилювання і справедливе обурення викликають факти використання державною владою судів для боротьби з політичними опонентами. Тотальні переслідування представників опозиції стають фірмовим стилем діючої центральної влади. Її жертви – не тільки прості громадяни, а й політики, за якими стоять мільйони виборців. І не має значення, кого переслідує влада – учасників податкового майдану, чи лідерів провідних опозиційних партій – кожному зрозуміло, що мова йде не про встановлення істини та покарання винних, а лишень про помсту і знешкодження політичних конкурентів.

Звертаємося до Вас з вимогою негайно припинити політичні репресії проти лідера опозиції Юлії Тимошенко, а також інших опозиціонерів.
 

Події цих днів – це тест, який влаштував суспільству Янукович: ми не дозволимо Вам і надалі згортати демократію, права й свободи людей. Насамперед, право на опозицію, на свободу слова, на свободу зібрань, право критикувати владу й давати їй відповідну оцінку.
 

Вимагаємо припинити свавілля проти опозиції, зупинити наступ на демократичні свободи громадян, які гарантовані нам Конституцією України – право на вільні зібрання, свободу слова і переконань.
 

Ми, не допустимо повернення нашої держави до репресій 1937 року та запровадження практики політичного терору в Україні.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я