На голову Новини Вінницькі журналісти вийшли аби заявити, що вони – ВОЛНОВАХА! (ВІДЕО)

Вінницькі журналісти вийшли аби заявити, що вони – ВОЛНОВАХА! (ВІДЕО)

175
0

Сьогодні працівники Вінницьких ЗМІ вийшли на організовану їхніми колегами із медіа-центру «Власно.інфо» акцію «Оpen your eyes».

Сьогодні працівники Вінницьких ЗМІ вийшли на організовану їхніми колегами із медіа-центру «Власно.інфо» акцію «Оpen your eyes».

 

 

Акція відбувалась понад годину. Спочатку із плакатами «Я – Волноваха», «Я -Щастя», «Я – Луганськ», «Я – Донецьк» та ін.. стояли лише журналісти. Однак згодом до акції приєднувались перехожі.

І хоч акцент робився саме на трагедії, що сталася у містечку Волноваха, де пасажирський автобус підірвали терористи із установки «Град», організатори нагадували, що жертвами тероризму стають жителі різних міст України, не лише Донбасу.

 

Так, терористично-диверсійні акти здійснювались в Одесі та Харкові, підривались магазини та кафе, однак чомусь Європа «закриває на це очі».
Натомість, Європа погоджується на спільне патрулювання місії ОБСЄ та проросійських бойовиків Донбасу.

– Україну це обурює! – заявили журналісти. – Коли терористичний акт був здійснений у Парижі, туди з’їхалось 60 світових лідерів аби виразити співчуття загиблим. У нас щодня від рук терористичних угрупувань гинуть сотні українців, але уваги на це ніхто не звертає. Ми вимагаємо визнати ДНР та ЛНР – терористичними оплотами, а Росію – країною тероризму. – резюмували організатори акції.

Під час дійства, на імпровізовану сцену вийшла дівчина – символ України. У неї були окровавлене обличчя та босі ноги. Вона символічно розповідала іншим учасникам акції – Європі про свої біди, «Європа» ж просто закрила собі очі. І тоді дівчина-Україна пройшлась поміж учасників акції й познімала з їхніх очей пов’язки, мовляв вже час дивитись на правду відкритими очима.

На завершення дійства, журналісти заспівали гімн та вшановували усіх загиблих за час бойових дій в Україні, в тому числі на Майдані, хвилиною мовчання.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я