На голову Новини Вінницькі художники прагнуть допомогти пораненим

Вінницькі художники прагнуть допомогти пораненим

231
0

 Для цього вони вирішили влаштувати доброчинний аукціон, гроші з якого передадуть українським військовим, пораненим на Донбасі під час АТО.

 Для цього вони вирішили влаштувати доброчинний аукціон, гроші з якого передадуть українським військовим, пораненим на Донбасі під час АТО.

Вінницька художниця Альона Лесніченко, член НСХУ, висловила думку у середовищі вінницьких художників – допомогти нашим військовим.

Потім виникла ідея – провести благодійний аукціон. Цю ідею запропонувала Олена Жучинська і запросила втілювати її, крім себе, голову ГО «Рада Вінниччини» Людмилу Станіславенко та директора літературно-меморіального музею М. Коцюбинського, заслуженого діяч мистецтв Федора Панчука. Вони хочуть об’єднати художників Вінниччини аби допомогти бійцям.

Тож, 16 серпня, у суботу в 10:00 усі бажаючі художники Вінниччини не залежно від рівня можуть з аукціону продати свої роботи. Аукціон відбудеться на площі Незалежності у Вінниці, біля пам’ятника «Помаранчевій революції».

Серед активних учасників – юні художники,які навчаються у дитячо- молодіжному «Центрі Барви України», під керівництвом Світлани Телець.

Свої дві картини на аукціон віддасть і художниця Маргарита Ткачук. За невеликий період творчості Маргарита бере участь в міжнародних, обласних виставках та конкурсах.

Вона мріє стати архітектором чи дизайнером. І провести персональну виставку в Іспанії.

На аукціон вона віддає дві картини:
1."Майдан", олія,полотно,розмір-60/80,
600 грн.

2."Ялинка",
олія,полотно,розмір-60/40,
400 грн.

Усі кошти, вилучені під час акції будуть використані для адресної допомоги бійцям, постраждалим у ході АТО.

Паралельно фото усіх картин будуть виставлені на сторінці Олени Жучинської у соціальній мережі Facebook. Де проводитиметься on-line продаж робіт у коментах, під кожним фото картини.

Організатори просять усіх художників, що прагнуть допомогти пораненим відсилати фото роботи, коротку автобіографію художника та стартову ціну на електронну адресу ariec72@list.ru , довідки за телефоном 0974803154.

В суботу 16.08 о 10:00 організатори чекають усіх художників разом із своїми роботами, коло міськвиконкому. Звіт про витрачені кошти буде опубліковано.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я