На голову Новини Вінницьке ЖЕО рекламує себе за рахунок місцевих мешканців

Вінницьке ЖЕО рекламує себе за рахунок місцевих мешканців

172
0

Не так давно, група мешканців центру Вінниці звинувачува приватну «контору» ЖЕО, котра фактично керує 700 будинками по всьому місту, у зростанні тарифів аж на третину, фальсифікації актів прибирання та платній видачі довідок про стан сім’ї.

 

Не так давно, група мешканців центру Вінниці звинувачува приватну «контору» ЖЕО, котра фактично керує 700 будинками по всьому місту, у зростанні тарифів аж на третину, фальсифікації актів прибирання та платній видачі довідок про стан сім’ї.

Однак, з часом претензій до цієї структури не меншає і навіть навпаки.

Прийнявши рішення №25 Виконавчий комітет ВМР вийшов за межі наданих Конституцією і законами України повноважень та перебрали на себе повноваження, які не передбачені законодавством, тому не випадково в рішенні міської ради відсутні посилання на Закон України «Про створення житлово-експлуатаційного об’єднання».

 Створивши ЖЕО Виконком ВМР п.4 рішення визначало, що ЖЕО є виконавцем послуг з управління будинками, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді, що є комунальною власністю громади.

Пункт 4 рішення Виконавчого комітету ВМР повністю спотворює істинні мотиви, та є корупційними оскільки виконавцем послуг як і раніше до створення ЖЕО послуги мешканцям будинків надається ЖЕКами № 14, 16, 25, ПП Мешканець, МКП «АДС» та новостворюваною фірмою ФОП Тараканов СВ.

Таким чином Вінницька міська рада створила організацію, яка не надає послуги, а утримання чиновників перекладено на гаманці споживачів.

На протязі діяльності ЖЕО мешканці будинків зіткнулися з масовим порушенням законодавства України та порушеннями конкретних прав споживачів.

Сьогодні ЖЕО фактично не надає послуги, а є так званою наглядовою інстанцією.

Рішенням Міськради № 25 з цинізмом порушена Постанова Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2002 р. № 15211 зі змінами від 22 вересня 2004 р. №1242 «Про порядок передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс» де такі питання повинні вирішуватись на загальних зборах, та запроваджені певні процедури.

Однак, здавалось би, на всі ці грубі помилки та порушення ніхто не звертає уваги.

Спочатку ЖЕО спровокував штучне підвищення тарифів, потім збирав кошти за надання безкоштовних довідок, фальсифікував акти прибирання… а тепер взявся, за рахунок мешканців 36 тис. квартир, друкувати щомісячне видання «Квартирка» – інформаційний вісник Житлово-Експлуатаційного Об’єднання. Газета (4 повнокольорових сторінки ) роздається безкоштовно, тираж невідомо. Однак точно відомо, що ТОВ «ЖЕО» випускає її  не за власні кошти, а за рахунок підвищених тарифів, несанкціонованих зборів з жителів, підпорядкованих їм будинків та штрафів ЖЕКу за недбале прибирання і т.д.

Тепер, маючи під рукою, періодичний інформаційний ресурс ЖЕО взявся активно себе рекламувати. В газетці пишуть про те, як раніше погано працювали ЖЕКи і як, наразі, змінилась їхня робота під чітким керівництвом ЖЕО. А ще про те, що нові центри обслуговування населення швидко і якісно приймають громадян… Якщо коротко, то в «Квартирці» ЖЕО пише саме собі хвалебні оди і немає ніякої корисної інформації для старших по будинку та інших жителів, з якими начебто, вони так гарно співпрацюють… Лише останній аркуш газетки може пригодитись вінничанам, там ЖЕО розмістило номери телефонів аварійних служб нашого міста.

Ось так, ми з вами оплачуємо піар ЖЕО, а натомість маємо кілька номерів телефонів, які можна дізнатись і без газетки.

Отже, скажемо дружно спасибі Володимиру Гройсману, за те що «правильно» спрямував грошові потоки, які раніше проходили через ЖЕКи, у свою приватну кишеню.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я