На голову Новини Вінницька прокуратура перевіряє порушення законодавства з боку ЖЕКу

Вінницька прокуратура перевіряє порушення законодавства з боку ЖЕКу

283
0

Вінницькою міською прокуратурою проводиться перевірка додержання комунальним підприємством «ЖЕК №3» вимог КЗпП України щодо забезпечення гарантій на робочий день та тиждень, який не повинен перевищувати гранично допустимий, встановлення заробітної плати пропорційно відпрацьованому робочому часу, строків її виплати, а також, відповідності виконаної роботи наявної спеціальності та кваліфікації.
 

Чергова «темна» схема за участю комунального підприємства продовжує привертати увагу Незалежної профспілки «Голос народу».

Як повідомляє ВГО Комітет по боротьбі з корупцією, Вінницькою міською прокуратурою проводиться перевірка додержання  комунальним підприємством «ЖЕК №3» вимог КЗпП України щодо забезпечення гарантій на робочий день та тиждень, який не повинен перевищувати гранично допустимий, встановлення заробітної плати пропорційно відпрацьованому робочому часу, строків її виплати, а також, відповідності виконаної роботи наявної спеціальності та кваліфікації.

Встановлено, що станом на перше березня цього року не виплачена заборгована заробітна плата за листопад 2010 – лютий 2011 року у розмірі 429, 5 тис. грн. На усунення виявлених порушень прокуратурою м. Вінниці начальнику вказаного підприємства внесено припис, який на даний час виконано частково (виплачено 89,1 тис. грн.).

Перевірка ЖЕК № 3 триває й спеціалістами вивчаються причини невиплати заробітної платні.
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я