На голову Новини Вінниччани! ЗАКОННО поверніть свої кошти!

Вінниччани! ЗАКОННО поверніть свої кошти!

117
0

Зверненням до суд про незаконно отримані кошти за послуги ЖКГ має бути для міської влади актом розплати за ПОРУШЕННЯ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ. А оскільки факт доведено, то кожен з ошуканих, тобто всі ми, можемо претендувати на відшкодування. Микола Слободянюк стверджує, що компенсація має складати ПОДВОЄНУ суму заданої шкоди

Перший крок. Виявлено шахрайство!

 

Засідання Вінницького апеляційного адміністративного суду, що відбулось 1 червня 2011 р.  залишило своїм рішенням постанову Антимонопольного комітету та суду першої інстанції без змін, а Вінницькому міськвиконкому відмовлено за всіма пунктами. Рішення набрало законної сили, хоча і може бути оскаржено в суді вищої інстанції у встановлений законом термін – 20 днів після оприлюдення.

 

Пропонуємо переглянути інтерв’ю в.о. Голови Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Микола Слободянюк про рішення стосовно порушень Виконавчим комітетом Вінницької міської ради при затвердженні "Типового договору по наданню житлово-комунальних послуг" та формуванні тарифів на послуги ЖКГ.

 

 

Крок другий. Як можуть захистити свої економічні права мешканці Вінниці? 

 

Зверненням до суд про незаконно отримані кошти за послуги ЖКГ має бути для міської влади актом розплати за ПОРУШЕННЯ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ. А оскільки факт доведено, то кожен з ошуканих, тобто всі ми, можемо претендувати на відшкодування. Микола Слободянюк стверджує, що компенсація має складати ПОДВОЄНУ суму заданої шкоди:

 

 

Третій крок. "Голос Народу" пропонує владі!

 

Оскільки законне масове звернення до судів про компенсацію може дестабілізувати бюджетну політику  та привести до банкрутства міста, незалежна профспілка "Голос Народу" пропонує владі міста шляхи виходу зі складної ситуації:

 

 1. Зробити перерахунок оплати за надання комунальних послуг за період з моменту прийняття рішень Міськвиконкому у 2009 році по теперішній час та провести компенсацію в рахунок майбутніх платежів за комунальні послуги протягом 6-12 місяців;
 
 2. І лише в разі відмови у перерахунку змушені будемо пропонувати громадянам звертатись до суду з вимогою повернення боргу у подвійному розмірі , згідно чинного законодавства України.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я