На голову Новини Вінниччана укріпила кордони з Придністров’ям

Вінниччана укріпила кордони з Придністров’ям

161
0

На Вінниччині посилюються заходи безпеки. Надважливі об’єкти пильнуватимуть ще краще: залізничні мости, Ладижинську ГЕС та інші.

На Вінниччині посилюються заходи безпеки. Надважливі об’єкти пильнуватимуть ще краще: залізничні мости, Ладижинську ГЕС та інші.

 

Вінниччина укріпила кордони з Придністров'ям

 

Тому на кордоні з Придністров’ям звели дві лінії опорних взводних пунктів, – зазначив під час прес-конференції 28 січня голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник. – Раніше цього ми не афішували, щоб не виникало панічних настроїв. Укріплення досить потужні, є траншеї, бліндажі. Зведення фортифікаційних споруд почалося ще влітку. Наразі в кожному районі є роти територіальної оборони на чолі з командирами, які пройшли спеціальне навчання. Відновлено нашу Гайсинську військову частину. Буквально вчора там виправили ситуацію з теплом, сьогодні там опалення вже є. Всі питання щодо ремонту техніки та постачання мобілізаційних ресурсів здійснюємо за планом.

 

За словами губернатора, на базі мотострілецької Гайсинської бригади, створять полки.

 

– Будуть і танки, і артилерія, – запевняє очільник області. – Окреслюючи театр можливих військових дій, — це Південь та Придністров’я. Є досить протяжний відрізок кордону з Придністров’ям в Одеській області. Там теж буде дислокуватись частина Гайсинської бригади.

 

Здійснена повна ревізія мобілізаційних планів та мобілізаційних завдань в області. Раніше це робилось формально, тепер вони уточнені та передані тим підприємствам, які працюватимуть на оборону.

 

Джерело: vlasno.info

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я