На голову Політика Вінничанка народила хлопчика в таксі, по дорозі в пологовий будинок. ВІДЕО

Вінничанка народила хлопчика в таксі, по дорозі в пологовий будинок. ВІДЕО

407
0

28-річна вінничанка народила в таксі. Перейми почалися дорогою до лікарні, але машина застрягла в заторі. Народжувати довелося на задньому сидінні авто, поки чоловік кликав лікарів, породіллі допомагав таксист. 

Таксист Віталій приїхав привітати родину з виписуванням із пологового. З усмішкою згадує, як кілька днів тому ще вагітна Наталя з невеликими переймами сіла в його авто. Раптом, дорогою, вона почала народжувати і саме в цей час водій потрапив у затор.

По переповнених вулицях Віталій їхав приблизно двадцять хвилин. Саме стільки часу знадобилося й Наталі. Ці пологи в неї другі, тому коли вони доїхали до лікарні, жінка вже майже народила.

 

Поки чоловік породіллі бігав за лікарями, таксист Віталій приймав пологи. За його допомогою на світ з’явився хлопчик Дмитрик. Пологи були настільки стрімкими, що донести жінку до лікарні просто не встигла.

Усе, що залишилося лікарям, – це перерізати пуповину. Акушерка прийняла дитину від матерів та закутала в теплий одяг. Лікар тут же зітхнула з полегшенням. Кажуть, зазвичай пологи в екстрених умовах добре не закінчуються.

Хлопчик народився здоровим. Стан його мами не викликав у лікарів жодного занепокоєння. Тож, медики їх і відпустили додому. Тепер родина готується до хрестин, а таксисту Віталію запропонували стати хрещеним батьком Дмитрику.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я