На голову Новини Вінничани звернулись до Арсенія Яценюка з вимогою зупинити «комунальний геноцид» (ВІДЕО)

Вінничани звернулись до Арсенія Яценюка з вимогою зупинити «комунальний геноцид» (ВІДЕО)

179
0

Жителі міста Вінниці не хочуть миритися із «захмарними» тарифами. Вони в черговий раз відчули себе обдуреними, адже теперішня влада використовує, провірені, попередниками корупційні схеми.

Жителі міста Вінниці не хочуть миритися із «захмарними» тарифами. Вони в черговий раз відчули себе обдуреними, адже теперішня влада використовує, провірені, попередниками корупційні схеми.

 

 

Вінничани розуміють, що «таке» підвищення тарифів на газ і електроенергію доб’є до кінця малий та середній бізнес, який не витримає додаткового навантаження в умовах низьких доходів громадян – споживачів їхньої продукції.

Від підвищення тарифів та монополізації енергоринку державою постраждають і великі підприємства, які стануть цілком неконкурентноздатними в ринкових умовах та завідомо не зможуть експортувати свою продукцію на зовнішні ринки через високу собівартість.
На Майдані, голова Народної ради Віктор Малиновський нагадав слова Арсенія Яценюка в 2013 році, він повідомляв про те, що в Україні видобувається 20 млрд.куб газу на рік, собівартість якого складає 51 долар США за 1000 куб.метрів. В той же час, він називав правління України – дурнями. Сьогодні ж, будучи представником правління, Яценюк використовує риторику «попередників», забувши про свої нарікання у 2013 році й відкрито веде в Україні «комунальний геноцид».

– Аналізуючи платіжки за житлово-комунальні послуги ми бачимо суми за послуги, які не надавалися зовсім, – стверджує Віктор Малиновський. – При цьому складову тарифів на комунальні послуги та витрачання коштів ЖЕКами для нас залишають прихованими, а вони мають стати прозорими – повідомив активіст.

На завершення зібрання учасники Народної ради підготували вимоги до нинішньої влади:

 

1. Визначити на законодавчому рівні, що для потреб житлово-комунального господарства України використовується виключно газ власного видобутку та встановити ціну на нього вдвічі більшу за собівартість видобутку, тобто 100 доларів за 1000 куб.метрів для забезпечення розвитку газової галузі України та наповнення фонду для виплати субсидій малозабезпеченим сім’ям.

2. Верховній Раді України накласти мораторій на підвищення тарифів на енергоносії (газ та електроенергію) для населення до проведення аудиту НАК «Укрнафтогаз», АК «Укртрансгаз», ДАК «Енергоатом» та затвердження закону про енергетичний баланс.

3. Створити комісію з участю представників споживачів житлово-комунальних послуг, що в місячний термін підготує і затвердить проекти змін до тарифів на житлово-комунальні послуги в місті Вінниці для винесення їх на розгляд сесії Вінницької міської ради.

5. Забезпечити механізм громадського контролю за збором комунальних платежів та витрачанням зібраних коштів.

6. Поширити практику визначення комунальних тарифів з участю представників споживачів комунальних послуг та контролю за збором і витрачанням грошей в житлово-комунальному господарстві громад на усі територіальні громади області.

7. Зробити робочу групу при голові ода для вирішення питаня по встановленню пам’ятника Т Г Шевчеко який виграв конкурс у Вінниці.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я