На голову Новини Вінничани висловили недовіру нинішнім політикам

Вінничани висловили недовіру нинішнім політикам

159
0

 Народне Віче у суботу зібрало чимало вінничан, які висловили свою недовіру нинішній владі! Поштовхом для цієї заяви стало призначення Володимира Гройсмана на посаду віце-прем’єра по регіональному розвитку.

 Неймовірно складна сьогодні ситуація в країні. Даються в знаки політична та економічна кризи, які взаємозалежні та взаємопов’язані між собою. Без подолання однієї кризи, ми не здолаємо іншу.

Через це про перспективи України, які б вони не були, задумуються усі, навіть ті, хто ніколи не цікавився політикою.

Всі ми зараз спостерігаємо за частковою люстрацією влади. Зі стін Верховної Ради не встигають повідомляти про нові призначення «старих» кадрів, що до цих пір пились по закутках парламенту.

 

Однак, що це нам дає? Я, ні в якому разі, не підтримую і ніколи не підтримував владу Януковича, бо глобальнішого узаконення провладного бандитизму я ще не бачив.

Але я й не можу сьогодні підтримати нову владу, бо через них до влади дорвались не менш знатні корупціонери, що вже добряче нажились на бідах українців.

То хіба ж це люстрація, коли ті ж самі регіонали-комуністи, увійшовши до так званої коаліції одноголосно виносять рішення про призначення на м’якеньке місце, узгоджених олігархічними групами, сірих кардиналів.

Для вінницької громади не секрет, хто стояв за призначення Володимира Гройсмана на посаду віце-прем’єра по регіональному розвитку. Знову ж таки зіграла кишеня олігарха. І це виглядає не інакше як іронічне знущання над вінничанами, бо знаючи як ця людина з тріском провалила комунальну сферу, перетворивши її на комунальну мафію в своєму місті, ми тепер змушені переживати за долю житлово-комунального господарства України.

 

 

Ця подія вибила грунт із під ніг, і без твого зневірених, вінничан. Тепер вони не довіряють ні політикам, ні політичним партіям і вважають, що на райдужні перспективи нашого майбутнього не варто сподіватись.

Виникає логічне питання: невже все це і є результатом революції, на якій загинули наші Герої?

Виходить, що перемогою народу, скористались негідники й сьогодні вони продовжують гратись у політиків.

А що далі? Європа не задоволена нинішнім складом Кабміну і якщо й виділить якісь кошти на подолання економічної кризи в країні, то не більше 1 млрд. доларів.

 

 

МВФ, відповідно, теж утримається від кредитування України, бо він не може бути впевненим, що нова влада виконає ряд їхніх умов, а це: врізання всіх соціальних програм, підвищення всіх, без винятку, комунальних послуг та ін.

І ми маємо зрозуміти, що Європа не протягне нам руку допомоги, до поки в Україні правитимуть хабарники та депутатики кулуарних домовленостей.

На мою думку, єдиний вихід з цього замкнутого кругу являється повне народовладдя. Територіальні громади, мають закріпити за собою систему контролю за чиновниками, депутатами усіх рівнів, мерами, губернаторами сільськими/селищними головами.

Ми зобов’язані зруйнувати корупційну систему і вивести на чисту воду злісних корупціонерів аби ті відповідали перед своїм народом строго по Закону.

 

 

В гіршому випадку нас чекає не лише абсолютний крах економіки, але й цілковите розчарування в революціях.

Так от сьогодні, ми як ніколи раніше, маємо шанс змінити систему й доказати, що територіальні громади не лише виведуть країну з кризи, а й допоможуть Україні нарешті зажити щасливим європейським життям!

Адже територіальна громада – це фундамент будинку, що має назву Україну, бо не можна починати будівництво з даху.

Бо саме цього хотіла Небесна Сотня, а ми перед нею в боргу.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я