На голову Новини Вінничани не знають, за що платять ЖЕКам

Вінничани не знають, за що платять ЖЕКам

150
0

  Жителі Вінниці не знають, за які комунальні послуги вони платять гроші.

 Жителі Вінниці не знають, за які комунальні послуги вони платять гроші. Про це свідчить невелике опитування, яке провели члени громадської організації «Голос народу – до демократії через право».

Активісти зняли відео, щоб продемонструвати необізнаність мешканців нашого міста у власних правах та обов‘язках. На питання про послуги популярними відповідями у вінничан стали «не знаю», «не вникав», «не пам’ятаю», «не цікаво», «платимо і платимо», «ми не розуміємо, ми темні люди».

Ми нагадуємо, що до переліку оплачуваних послуг входить прибирання прибудинкової території, полив газонів і клумб, вивезення побутових відходів, заходи щодо знищення гризунів, освітлення місць загального користування, обслуговування ліфтів, поточний ремонт і ще близько десятка пунктів. За підрахунком експертів, різниця між оплачуваними і наданими послугами становить близько 1 мільярда гривень на рік.

«Вінничани не знають, за що платять ЖЕКам, як вони можуть контролювати їхню роботу або вимагати кращої якості послуг», — задаються риторичним питанням активісти.
Заплановано цілий цикл відеосюжетів, які спочатку будуть розкривати проблеми, а потім давати поради щодо їх вирішення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я