На голову Новини Вінничан просять допомогти плести маскувальні сітки для АТО

Вінничан просять допомогти плести маскувальні сітки для АТО

298
0

В центрі міста активісти плетуть маскувальну сітку для бійців АТО. Долучитись до гарної справи можуть і городяни. Мешканців міста закликають приносити старі речі кольору «хакі».

Якщо таких нема, можна просто прийти на майдан Героїв Небесної Сотні і допомагати волонтерам: різати тканину на стрічки та вплітати їх у спеціальну сітку.

Організував акцію допомоги захисникам Михайло Сіранчук – голова Вінницької міської організації ” Народний рух України”. Маскувальні сітки замовив йому товариш, який наразі знаходиться в зоні АТО. «Потрібно сплести 8 сіток, 4 на 8 метрів. Вони потрібні, аби приховати техніку військових від ворожих дронів», – розповідає волонтер.

Для створення маскувальних сіток активісти використовують тканини сірого, зеленого, коричневого та “пісочного” кольорів без блиску. Стрічки вплітають у риболовну сітку спеціальним способом, аби не було прямих ліній. Це досить копіткий процес, тому волонтерам потрібні помічники. Активісти в центрі стоятимуть доти, поки не сплетуть усі необхідні 8 маскувальних сіток.

Тож у вінничан є вдосталь часу аби зробити гарну справу для бійців, котрі перебувають на фронті. По закінченні акції сітки одразу відправлять в зону АТО разом із гуманітарною допомогою.

vezha.vn.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я