На голову Новини Винахідливі чиновники вигадали, як уникнути люстрації

Винахідливі чиновники вигадали, як уникнути люстрації

101
0

У Міністерстві юстиції відзначають наявність випадків підробки документів державними службовцями з метою уникнення люстрації. Про це під час брифінгу сказав міністр юстиції України Павло Петренко

У Міністерстві юстиції відзначають наявність випадків підробки документів державними службовцями з метою уникнення люстрації. Про це під час брифінгу сказав міністр юстиції України Павло Петренко

 

 

"Ми звертаємось до всіх державних службовців, які підпадають під ознаки люстрації з чіткою позицією, якщо ви надаєте недостовірну інформацію про те, що на вас не розповсюджується заборона. Якщо ви долучаєте до цієї інформації фіктивні документи, то окрім того, що ви будете звільнені з системи, у вас ще будуть ризики понести кримінальну відповідальність з такі дії, в яких є ознаки злочину", – зазначив П.Петренко.

 

Він також відзначив, що мав місце такий факт, який був виявлений під час комунікацій з органом, який підлягає перевірці – Державною фіскальною службою. За його словами, деякі держслужбовці намагаються уникнути люстрації, подаючи підроблені документи.

 

"Нам вдалось вияснити, згідно з відповіддю Державної фіскальної служби, що одна з її співробітниць, а саме Ігнатенко Ганна Володимирівна, яка обіймала в період з 2010 року по 2011 керівні посади в територіальних органах Міністерства доходів та зборів, залишилась в системі і не була звільнена на підставі норми про автоматичну люстрацію", – зазначив П.Петренко.

Він також зауважив, що ДФС у своїй відповіді послалось на роз’яснення Мін’юсту.

"Нам надіслали дуже дивний документ… Ми дуже хочемо побачити оригінал, щоб його дослідили правоохоронні органи… Ми вбачаємо в ньому ознаки підробленості",- зазначив міністр.

В свою чергу перший заступник міністра Наталія Севостьянова зазначила, що Мін’юст провів службову перевірку щодо цього питання.
"Нами була проведена службова перевірка, що б виявити, коли до Мін’юсту потрапив запит Ганни Ігнатенко, чи була на нього офіційна відповідь та весь рух даного документу по міністерству", – зазначила вона.

 

Вона також зауважила, що офіційно лист з міністерства за вказаним номером не виходив. "Відповідь на цей лист була надана 12 березня", – додала Н.Севостьянова.

Вона також відзначила, що документ був зовсім іншим листом, в якому було сказано, що дана громадянка підпадає під люстрацію. "Це був запит громадянки і відповідь надходила до неї особисто. Тому ми вважаємо, що вона, маючи офіційну відповідь, приховала її, а вже в органи фіскальної служби надала цю фейкову відповідь", – зазначила Н.Севостьянова.

 

Джерело: pohlyad.com

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я