Новини Вілкул обізвав Соболєва “люстратором за викликом”

Вілкул обізвав Соболєва “люстратором за викликом”

254
0

Сьогодні у Верховній Раді вчергове обговорювали перевибори мера Кривого Рогу. З вимогою негайно підписати закон про перевибори в місті виступив член “Самопомочі” Єгор Соболєв.

“Сьогодні останній день, коли спікер і президент можуть поставити підписи під законом. Якщо це відбудеться, то друг Вілкула Охендовський завтра ж оголосить нові вибори мера”, – заявив він і ще раз дорікнув Гройсману у зриві перевиборів.

Спікер Верховної Ради уточнив, що не має право його підписувати, бо депутат від “Опозиційного блоку” подав апеляцію у зв’язку з порушенням регламенту. Проти перевиборів на засіданні депутатів парламенту виступив Олександр Вілкул, брат Юрія Вілкула, який на думку членів “Самопомочі” виграв вибори в Кривому Розі завдяки фальсифікаціям. Раніше прихильники Соболєва жартували над ним за активність в Кривому Розі.

“Я ретельно ознайомився з біографією Єгора Соболєва. Я можу назвати його “люстратори за викликом”. Коли влада потрібно когось терміново люструвати, то Соболєв відразу на місці”, – заявив Вілкул.

Гройсман поставив на голосування постанову про скасування перевиборів і депутати не проголосували за це. У зв’язку з апеляцією така процедура була необхідна. Тільки 40 депутатів проголосували за скасування перевиборів. Це означає, що сьогодні Гройсман підпише закон і вибори в місті відбудуться.

“І тим, хто лякав людей різними страхами, змушував їх до голодування, нехай їм буде соромно, коли вони дивляться на себе в дзеркало”, – сказав Гройсман після опублікування результатів голосування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я