На голову Новини Віктор Малиновський увійшов до координаційної ради КОМУНАЛЬНОГО МАЙДАНУ(ВІДЕО)

Віктор Малиновський увійшов до координаційної ради КОМУНАЛЬНОГО МАЙДАНУ(ВІДЕО)

132
0

Кандидата на посаду Вінницького міського голови від Партії пенсіонерів України, Віктора Малиновського сьогодні запросили до Київа на Тарифний Майдан.

Громадський та політичний активіст з радістю відгукнувся на запрошення, адже він, разом з Вінницькою міською організацією Партії пенсіонерів України, вже більше шести років боряться з комунальною мафією міста, а з весни цього року розпочали серію акцій протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги.

– Тарифний Майдан – очікуване явище, – резюмує Віктор Малиновський. – Не можна все списувати на війну! І коли люди отримають перші платіжки після включення опалення, такі Майдани розпочнуться по всіх регіонах, я в цьому впевнений. Найбільше постраждають пенсіонери. Адже неможливо прожити на мінімальну пенсію в 950 грн та оплачувати “комуналку”. Лікування для них вже стало розкішю. Тому я поїхав до Києва підтримати однодумців й заявити, що Вінниця з ними! – підсумував кандидат в мери.

У столиці пана Малиновського та його однопартійців взяли до координаційної ради.

Зі сцени Віктор Малиновський наголосив, що українці повині вимагати у місцевої влади прозорих та обгрунтований тарифів. Люди мають знати складову тарифу, тоді можна буде уникнути корупційних схем на місцевому рівні. А також попросив громаду відстоювати свої права, вимагаючи народовладдя, бо тільки безперервним контролем, можна змусити чиновників якісно працювати та виконувати свою роботу.

Posted by Виктор Малиновский on 23 жовтня 2015 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я