Благодійність Віктор Малиновський: БЛАГІ СПРАВИ – ЗАРАДИ КРАЩОГО МАЙБУТНЬОГО!

Віктор Малиновський: БЛАГІ СПРАВИ – ЗАРАДИ КРАЩОГО МАЙБУТНЬОГО!

796
0

В умовах життя у багатотисячних людських комашниках-мегаполісах стандарти оцінки людей дещо деградували. З*явилось чимало людей, котрі теоретично знають, як правильно жити, як стати мільйонером чи ще щось, але при цьому самі вони такими не являються. Це такі собі артисти розмовного жанру. Чимало таких серед політиків, ну і серед звичайних людей також.

Але в усі часи головним мірилом вартості будь-якої людини були її реальні справи та досягнення!

В умовах сучасного загострення відносин із Росією мірилом патріотизму є участь у допомозі нашим захисникам, армії чи добровольчим формуванням. Адже чимало людей, живучи в країні, де на її кордонах відбуваються бойові дії, живуть так, ніби й нічого не сталось: ходять на роботу, розважаються… Й совість ночами їх особливо не душить…

Але є й інші. Хто надає нашій армії посильну допомогу та взагалі має небайдужу громадську позицію й намагається змінити на краще місто, в якому живе. Мова про громадського активіста Вінниці Віктора Малиновського. Різних чуток про нього ходить чимало (як і про кожного з нас!). Але давайте звузимо тему та опишемо його нинішні реальні справи…

На сьогодні він – голова Вінницької громадської організації «Голос народу», яка займається питаннями соціального захисту прав малозабезпечених вінничан. Власним коштом видає газету під такою ж назвою для інформування жителів міста щодо резонансних тем, які нинішня влада замовчує чи майже не хоче висвітлювати.

Саме з метою привернення уваги влади до потреб пенсіонерів та малозабезпечених людей похилого віку нещодавно за його ініціативи відбувся Марш пенсіонерів, на якому до влади було висунуто ряд вимог для поліпшення життя малозабезпечених вінничан.

 

 Також він є керівником місцевих обласних осередків Партії пенсіонерів України та Спілки десантників України. Для боротьби із комунально-тарифним свавіллям ЖЕКів організував об*єднання старших по будинках, котре надає консультативний та юридичний захист її учасникам.

 Після початку бойових дій на Донбасі організував волонтерський центр підтримки захисникам України. В ньому накопичуються різноманітні матеріали для відправки нашим армійцям та добровольчим формуванням. Для цього ж Віктор Малиновський створив благодійний Фонд «Українська громада». Його активісти відправили вже чимало тисяч тонн різноманітних вантажів на передову, надавали й надають допомогу пораненим бійцям, відвідують їх у Вінницькому госпіталі…

 

Із недавніх подій – 27 квітня Союз десантників Вінниччини роздав пораненим бійцям Збройних сил України, які лікуються у двох вінницьких військових госпіталях, продуктові набори та смаколики до Великодніх свят, а в зону АТО відправили кілька гуманітарних вантажів.

 

Також у Києві спільно з активістами Спілки десантників України Малиновський та вінницькі делегати висадили Алею захисників України…

 

 Ще одним із видів його небайдужості є регулярна допомога дітям Вінницької Прибузької школи-інтернату.

 

23 травня Спілка десантників Вінничини разом з місцевим осередком Партії пенсіонерів України організували для них екскурсію до Обл. художнього музею та провели майстер-клас із гончарної справи й пригостили діточок цукерками і подарували цікаві книжки (велика подяка перевізникам та особисто – керівнику Обл. художнього музею Ірині Нагорняк).

 З 31 травня по 2 червня Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України спільно з колективом Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (м. Чернігів) та волонтерами провели заходи з нагоди Дня захисту дітей у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

 Метою заходу є популяризація діяльності Збройних Сил України та сприяння розвитку творчого та естетичного потенціалу дітей прифронтових територій. В ході програми відбулись святкові концерти та дитячі конкурси у населених пунктах  Луганське, Миронівський, Кодема, Світлодарськ, Часів Яр, Авдіївка. У проведенні заходу Збройним Силам України допомагали різні підприємства, громадські організації та благодійні фонди. До цієї благородної справи також приєднались Благодійний фонд В.Малиновського «Українська громада, Спілка десантників Вінниччини та місцева організація Партії пенсіонерів, за що отримали подяку від Міністерства оборони України.

 

 Деякі радикально налаштовані молодики звинувачують Віктора Малиновського у сепаратизмі, тобто проросійській позиції. Але, враховуючи все вище про нього сказане, чи можна його таким назвати? Його реальні справи кажуть, хто він! А ось оббрехати будь-кого, не розібравшись, великого розуму не потрібно… Кому вигідне таке оббріхування? У Вінниці такі є… Людці, які, замість того, щоб спрямовувати свої сили на добрі та благі справи, творять недобре та заздрісне…

Як кажуть, Бог їм суддя… Прийде час, все проясниться і стане зрозуміло, хто є хто…

Михайло Вінницький

P.S. Офіцери групи Cimic Bakhmut дякують за багаторічну співпрацю та внесення величезного вкладу у справу нашої спільної перемоги Спілці десантників Вінниччини й Благодійному фонду В.Малиновського «Українська громада». Бажаємо всім миру та спокою! Україна переможе!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я